6 seansta yüzme öğretiyorlar

Olimpik Yüzme Okulu’nda 2. grup yüzme kurslarını tamamlayan 150 öğrenci yüzme sertifikalarını ve lisanslarını aldı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
16 Ağu 2019 / Cum 08:17 |
/ 2.504 Kez Okundu
| |
2. Grup yüzme kurslarının bitmesiyle Olimpik Yüzme Okulunda 150 Öğrenci yüzücülük sertifika ve lisanslarını aldı.

Törende konuşan İnegöl Olimpik Spor Tesisleri Genel Müdürü Ufuk Serkan Yavuz; “Bu yaz döneminde 2. Dönem 2 Grup olarak 13 Temmuz ile 08 Ağustos 1. Grup, 15 Temmuz ile 09 Ağustos 2. Grup olmak üzere toplamda 150 öğrenciye yüzme kursu verdik. Yaklaşık bir aylık eğitimin ardından öğrencilerimize yüzme sertifikalarını ve lisanslarını vermek için böyle bir program düzenledik. Ayrıca 3. Dönem kurslarımız devam ediyor. Talep çok olunca da 19 Ağustos ile 03 Eylül 2019 tarihleri arasında 3. Dönem kayıtlarımız devam ediyor. Bunun içinde çocuklarını bizlere güvenerek teslim eden velilerimize ve tüm İnegöllü hemşerilerimize teşekkür ederim.” dedi

6 SEANSTA YÜZME ÖĞRETİYORUZ

Yetişkin kursları ile ilgili de açıklamalar yapan Ufuk Serkan Yavuz; “Bunun yanı sıra yetişkin kurslarımız 6 kişilik gruplar halinde 6 seanstan oluşan derslerimizle bayanlara bayan, erkeklere erkek hocalar tarafından verilmektedir. Bu grubumuzda esas olan kayıt yaptırmadan önce kişilerin su korkularını bir tarafa bırakıp: ‘Ben bu yaşa kadar yüzmeyi öğrenemedim, şimdi bu hocalar bana 6 saatte yüzmeyi nasıl öğretecekler ki?’ sorusunu da bir kenara bırakıp bize gelip kayıt yaptırmalarıdır. 6 saatin sonunda yüzme kursuna gelen kardeşlerimiz de bu işin zor olmadığını anlayacaklardır. Havuzumuzda bire bir (özel ders) eğitimi de verilmektedir. Kişileri, isteklerine göre hocalarımız özel derse de alabilirler. Bu yaz döneminde yetişkin ve çocuklar olmak üzere şuana kadar yaklaşık 400öğrenciye yüzme kursu verdik” şeklinde konuştu.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.