Adana’ya örnek olduk

Adana Yüreğir Belediyesi, teknolojik yatırımlarıyla dikkat çeken İnegöl Belediyesi’ni ziyaret ederek başta Çözüm Merkezi olmak üzere kurulan sistemler hakkında bilgi aldı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
21 Kas 2019 / Per 18:05 |
/ 1.961 Kez Okundu
| |
Hayata geçirdiği teknolojik yeniliklerle dikkat çeken İnegöl Belediyesi, farklı kurumlara örnek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda daha önce Türkiye’nin farklı şehirlerinden belediyeleri ağırlayan İnegöl Belediyesi, Adana Yüreğir Belediyesi’nin de radarına girdi.

YERİNDE İNCELEMEK İÇİN İNEGÖL’E GELDİLER
Yüreğir Belediyesi Başkan Yardımcısı Selami Gültekin, Mali Hizmetler Müdürü Ramazan Uyanık ve Bilgi İşlem Müdürü Bedi Murat Karataş, İnegöl Belediyesi’nin bilgi teknolojileri alanında elde etmiş olduğu başarılı hizmetleri yerinde değerlendirmek adına İnegöl’e geldi.

SUNUM YAPILDI
İnegöl’de ilk olarak İnegöl Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Yusuf Baltacı ile bir araya gelen Yüreğir heyetine, burada Yusuf Baltacı tarafından İnegöl Belediyesinin yeni nesil belediyecilik anlayışı ile icra etmiş olduğu şeffaf ve vatandaş odaklı kesin sonuç üreten hizmet ve faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamakta olduğu bilgi teknolojilerine dayalı dijital belediyecilik anlayışı hem teknik manada ve hem de uygulama anlamında gösterimi ve sunumu gerçekleştirildi. Ayrıca heyete İnegöl hakkında bilgiler verildi.

ÇÖZÜM MERKEZİNİ YERİNDE GÖRDÜLER
Yüreğir heyeti, İnegöl ziyareti kapsamında Kent Müzesi ve Mobilya Müzesini de gezme fırsatı buldu. Ardından Mali Hizmetler Müdürlüğü ile görüşüldü. Ziyaret kapsamında İnegöl Belediyesi Çözüm Merkezi de gezilerek incelendi. Yüreğir heyeti, İnegöl Belediyesi ziyareti kapsamında Belediye Başkan Vekili Ahmet Kara’yı da ziyaret etti. Burada da kurumsal anlamda bilgi ve tecrübe paylaşımlarında bulunuldu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.