Adım adım Hakan Özdemir

İnegöl’de kurulan Millet İttifak’ının belediye başkan adayı olarak Hakan Özdemir’in açıklanması bekleniyor. Peki, Hakan Özdemir kimdir? Kaç yaşındadır ve nerelidir?

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Oca 2019 / Cmt 22:40 |
/ 46.773 Kez Okundu
| |
Cumhur İttifak’ının İnegöl Adayı AK Parti’den Alper Taban isminin gösterilmesinin ardından gözler İnegöl’de kurulacak diğer ittifak olan Millet İttifak’ına çevrildi.
CHP ve İYİ Parti İnegöl için henüz bir resmi açıklama yapmazken İnegöl Online’nın edindiği bilgilere göre İnegöl’de Millet İttfak’ında aday İYİ Parti üzerinden gösterilecek.

HAKAN ÖZDEMİR İSMİ ÜZERİNDE ANLAŞILDI

Öte yandan CHP ve İYİ Parti ittifak adayı olarak Hakan Özdemir isminde anlaşmış durumda.
 
MUTABAKAT SAĞLANIRSA DEMİŞTİ

Öte yandan Hakan Özdemir geçtiğimiz günlerde İnegöl Online’a özel yaptığı açıklamada “Tüm ülkemizin olduğu gibi İnegöl’ümüzün de uzlaşıya ve güç birliğine ihtiyacı vardır. Bugüne değin aktif siyasetin içinde yer almamış, sivil toplumcu ve iş adamı kimliğiyle tanınan bir kardeşiniz olarak adaylığım ancak kapsamlı bir siyasi mutabakat sağlandığı takdirde söz konusu olabilir.” İfadelerini kullanmıştı.
 
HAKAN ÖZDEMİR KİMDİR?

16.09.1972 yılında Almanya' da doğan Hakan Özdemir ilkokulu İnegöl Hayriye Köyünde, Ortaokulu İstanbul Pendik’te, Liseyi İnegöl Lisesinde okudu. 1988 yılında ‘’Özdemir Pres’’ olarak başlayan iş hayatına, 2005 yılı itibariyle ‘’Kapı Dünyası’’ markasıyla Daire iç kapıları ve Dekorasyona yönelik mobilya üretimiyle devam etmektedir. Özdemir aynı zamanda, ICS Estetik Güzellik Merkezi ve Mia A.Ş Dış Ticaret Şirketinin kurucu ortağıdır.
 
Şuanda İGİAD-İnegöl Genç İş Adamları Derneği Başkanlığının yanı sıra TÜGİK Yönetim Kurulu üyeliği, MARSİFED-Marmara ve İç Anadolu Sanayici İş Adamları Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcılığı, İMOS dernek üyeliği İnşaat Müteahhitleri ve Sanayici İş Adamları Derneği Üyeliği görevlerini aktif olarak devam etmektedir. Hakan Özdemir evli ve üç çocuk babasıdır.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
/ 27 Oca 2019 / Paz 00:38
oyumu akp vericektim ama alper taban yüzünden iyi partiye vericem