Adliyeye taze kan

Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından mesleğe kabul edilen hakim ve savcıların atamaları yapıldı. Kura sonucunda İnegöl Adliyesine 3 savcı ile 3 hakim atandı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
20 May 2020 / Çar 22:23 |
/ 8.007 Kez Okundu
| |
Meslek öncesi eğitimlerini başarı ile tamamlayarak Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından mesleğe kabul edilen Adli Yargı hâkim ve Cumhuriyet savcılarının, kura töreni Hâkimler ve Savcılar Kurulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi. 

Buna göre İnegöl adliyesine 3 savcı ve 3 hakim atandı. İnegöl'de stajını tamamlayan 1 savcı ile 2 hakim farklı illere atandı.

Kura sonucunda; Cumhuriyet savcıları Recep Türkmen, Mehmet Fatih Gündüz ile Emre Olğun. Hakim Fatma Hatipoğlu, Hakim Kübra Saka Olğun ve Hakim Ezgi Temurcan Cengiz İnegöl Hâkimliğine ataması yapıldı.


İnegöl'de stajını tamamlayan Cumhuriyet savcısı İlyas Öner, Derinkuyu Cumhuriyet savcılığına. İnegöl'deki stajlarını tamamlayan hakimler Fatma Sertan Bulut Ceyhan Hâkimliğine, Volkan Ersöz Aydın Hâkimliğine atandı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.