Ahmet Çakar, Ümit Karan, Abdülkerim Durmaz İnegöl’de

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | İHA
14 May 2024 / Sal 17:24
2 dk okuma / 5.509 Kez Okundu
| |

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, İnegöl'de yaptığı açıklamada Fenerbahçe'nin seçimi ve Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki zirve yarışı hakkında yorumlarda bulundu.

Ahmet Çakar İnegöl'de: İnegöl'deki bir AVM'nin daveti üzerine İnegöl'e gelen spor yorumcusu Ahmet Çakar, AVM'yi gezdikten sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe Seçimi: Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım'ın yeniden başkanlığa aday oluşunu ve sarı-lacivertli kulübün seçim sürecini değerlendiren Çakar, Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu için "tam bir bıçak sırtı" yorumunu yaptı. Aziz Yıldırım'ın adaylığını dün akşam öğrendiğini belirten Çakar, "Büyük bir rekabet olur. İlerleyen günlerde iş bel altına da girebilir, iftiralar olabilir. Millet birbirini kandırır, 'Başkanım sana oy vereceğim' der, vermezler. Onun için kimin kazanacağı belli olmaz" dedi.

Galatasaray ve Fenerbahçe Zirve Yarışı: Aralarında 6 puan bulunan Galatasaray ile Fenerbahçe'nin zirve yarışı ile ilgili de konuşan Ahmet Çakar, "100 yıllık dünya futbol tarihinin en önemli sürprizlerinden biri olmazsa Galatasaray şampiyon olur" ifadelerini kullandı.

Çakar'ın Sürpriz Şampiyonluk Senaryosu: Fenerbahçe ve Galatasaray arasındaki şampiyonluk yarışı hakkında da görüşlerini aktaran Çakar, "100 yıllık dünya futbol tarihinin en önemli sürprizlerinden biri olmazsa Galatasaray şampiyon olur. Nedir bu sürpriz? Önce Fenerbahçe yenecek, sonra Galatasaray da Konya’da yenilecek. Çok imkansız mı, hayır. Futbolda imkansız diye bir şey yok. Kelin merhemi olsa kendi başına sürer diye bir laf var. Biz öyle geldik. Fenerbahçe gibi çok önemli sivil toplum örgütü 10 yıl arka arkaya şampiyon olamıyor, hayatın olağan akışına ters. Yazı tura atıp arka arkaya 10 defa yazı gelebilir mi, teorik olarak gelebilir ama bir tuhaflık var, 10 yıl olmuş. Üzerine kaybederlerse 11’e giriyoruz" şeklinde konuştu.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.