Akgüller Kuyumculuk Hizmete Girdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Akgüller Kuyumculuk Hizmete Girdi
#İnegöl | Haber Merkezi
09 Şub 2024 / Cum 17:01
/ 8.896 Kez Okundu
| |

İnegöl'de kuyumculuk sektörüne yeni bir soluk getirecek olan Akgüller Kuyumculuk, Cuma mahallesi Kuyumcular Sokak'ta hizmete açıldı.

Açılış töreni, Belediye Başkanı Alper Taban, siyasi parti başkanları, belediye başkan adayları ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Akgüller Kuyumculuk'un sahibi Bekir Can Akgüller, açılışta yaptığı konuşmada, ailesine ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkürlerini iletti. Akgüller, "Bu özel günümüzde burada olan herkese minnettarım. Sizlerin desteğiyle kuyumculuk sektöründe bir adım daha ileri gitmenin mutluluğunu yaşıyorum" dedi.

“Öncelikle Bursa Büyükşehir Başkan Vekilim, Sayın İlçe Başkanım, Başkan Adaylarımız, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanlarımız, Oda Başkanlarımız, buraya değer verip gelen misafirlerimize hoş geldiniz demek istiyorum. 17 yıllık kuyumculuk hayatımda bir tık daha ileri gidebilmenin mutluluğu içerisinde burada öncelikle aileme, sonsuz desteğini veren abilerime minnettarlığımı sunuyorum. Buraya kadar gelen, bizim mutluluğumuzu paylaşan altın gibi kalplerinize çok teşekkür ederim. Şeref verdiniz.”

Belediye Başkanı Alper Taban da, törende yaptığı konuşmada, Akgüller Kuyumculuk'un İnegöl'e  katkılar sunacağına olan inancını dile getirdi. Taban, "Bugün burada, genç girişimcimiz Bekircan'ın yanında olmak, onun başarısına ve İnegöl'ümüzün gelişimine tanıklık etmek için toplandık. İşletmesinin bölge için hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.“Öncelikle Selamun Aleyküm, cümleten Hayırlı Cumalar diliyorum. Kıymetli Büyüklerimizi, Siyasi Partilerimizin Temsilcilerini, Değerli Başkan Aday Adaylarımızı, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın Kıymetli Yöneticilerini, yine aynı şekilde Kuyumcular Çarşımızın Kıymetli Esnaflarımız, Değerli Hanımefendi ve Beyefendileri saygıyla selamlıyorum. Hepinize hayırlı günler diliyorum. Bugün Bekircan kardeşimizin mutluluğuna ortak olmak için buradayız. Tabi Cenab-ı Allah İnşallah güzel işler nasip etsin. Burada İnşallah bir tık değil, çok daha ileri gideceksin. Genç girişimci arkadaşlarımızın bereketini İnegöl’de yaşıyoruz. Yeni işletmeler kuruyorlar ve güzel işler yapıyorlar. İnegöl’ün adını her yerde temsil ediyorlar. Bizler de bugün AK Parti İlçe Başkanımız olsun, Vekilimiz olsun, Yöneticilerimiz, Meclis Üyelerimiz, Kıymetli Ticaret Oda Başkanımız ve tüm kıymetli katılımcılarla bu ana şahit etmiş olduk. Allah utandırmasın, hayırlı eylesin. Katılan herkese teşekkür edip, saygılar sunuyorum."

Konuşmaların ardından, işyeri dualar eşliğinde hizmete açıldı. 

Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.