Aktaş İnegöllü muhtarlar ile bir araya geldi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Büyükşehir ortak akıl ile büyüyor” başlığıyla gerçekleştirilen ‘Muhtarlar Buluşmaları’ kapsamında, İnegöl’de muhtarlarla bir araya geldi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
08 Eki 2019 / Sal 09:37 |
/ 1.698 Kez Okundu
| |
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ilçelere yönelik gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında İnegöl’deydi. İnegöl’de hizmetlerini sürdüren mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Aktaş, bölgenin ihtiyaçlarını muhtarlardan dinledi.

 Başkan Aktaş, yapılan çalışmaların halka ulaşmasında demokrasinin uç beyleri olan muhtarların önemli rol üstlendiğini söyledi.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ise “Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş'ın ortak akıl buluşmaları kapsamında muhtarlarımızla bir araya geldik. Başta Bursa Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere tüm kurumlarımızla el ele vererek şehrimizin ihtiyaçlarını bir bir gidereceğiz.” Dedi.

İnegöl Muhtarlar Derneği Başkanı Sami Çakmak ise Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a tablo hediye etti.Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.