Alanyurt bölgesinde asfaltlama ne zaman başlayacak? Başkan Taban açıkladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
16 Eyl 2023 / Cmt 17:24
/ 5.266 Kez Okundu
| |

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban Alanyurt bölgesinde kazılan alanların kapatılması ile alakalı sürecin başladığını belirtti.

Alanyurt bölgesinde devam eden alt yapı çalışmaları nedeniyle bölge sakinleri mağdur olurken bir çok vatandaş bozuk yollardan şikâyetçi.

SÜREÇ BAŞLADI
Alanyurt bölgesindeki çalışmalar hakkında bilgiler veren İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban “Alanyurtta ki çalışmalar ile ilgili kazılan alanların kapatılması ile alakalı süreç başlatıldı. Evsel bağlantılar tamamlandıkça inşallah bunlar bir bir tamamlanacak. Önümüzde kış koşulları var Ekim ve Kasım sonrasında kış mevsimine gireceğiz çalışmaları toparladığımız sürece gireceğiz. Bahar ile birlikte çalışmalar kalan yerde tekrar devam edecek.”

 

Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Alanyurt / 20 Eyl 2023 / Çar 07:33
Her yer yama, yamagöl'de bir tane düzgün yol yok. Dışarıdan misafir gelen adamın bile ilk söylediği şey yolların berbatlığı. Yazık günah böyle çalışma olmaz, aylarca kazılan yer kapatılmaz mı ya! Bu resmen vurdumduymazlık! Ayrıca sular aşırı kireçli, yaptığınız çalışmanın bir faydası olsa keşke, nerdee!
Bülent Pişgin / 17 Eyl 2023 / Paz 07:26
Yani önümüzde ki yaza bitecek
Sümeyye Sarı / 17 Eyl 2023 / Paz 15:11
Kazılan yerler kapatıldı 15 -20 gün sonra tekrar boru döşemek için kazılıyor. Neden bunlar kazıldığı zaman hepsi birden yapılmıyor. O kadar çok mu para,zaman veişgücü var. Evet var diyorsanız bizim o kadar sabrımız yok . Kaç aydır gürültü,toz,bozuk yollardan bıktık...
İsa Ay / 18 Eyl 2023 / Pzt 00:51
Böyle çalışma olmaz. Böyle hizmette olmaz. Dünya vergi ödediğimiz arabalara böyle hizmet adı altında yolları kazarak arabalara verdiğiniz zararı kim ödeyecek. Hadi esentepe mah. Oturan biri olarak her yer delik deşik yol yolluktan çıktı araba gidemez oldu kimi noktalarda yazıktır arabaların ön takımları dağıldı bunları hiç hesaba katmadiniz herhalde hey başkan koca inegöle sadece kukla başkan olmaktan ileriye gidemediniz umarım tekrar aday olmazsınız umarım.
Özgürlüğün / 18 Eyl 2023 / Pzt 03:17
Alanyurt halkını perişan ettiniz Kaç aydır yol çalışmları ne araba kaldı ne ev kaldı lafa gelince mangalda kül bırakmazlar icraat yok