Alanyurt İMKB’de teknik inceleme

Ak Parti Bursa Milletvekili Av. Vildan Yılmaz Gürel’in başlattığı çalışma sonrası dün il milli eğitim müdürlüğünden ekipler İMKB Osmangazi Anadolu İmam Hatip Lisesinde incelemeler başlattı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
02 Haz 2020 / Sal 08:50 |
/ 11.359 Kez Okundu
| |
Ak Parti Bursa Milletvekili Av. Vildan Yılmaz Gürel, Borsa İstanbul Genel Müdürü Hakan Atilla’yı ziyaret etmiş, Alanyurt bölgesindeki İMKB Osmangazi Anadolu İmam Hatip Lisesinin alt tarafında  atıl durumda bulunan ve kullanılmayan iki atölyenin 24 derslikli Anadolu Lisesi’ne dönüştürülebilmesi için çalışmalar başlatmıştı.

Vekil Gürel’in başlattığı çalışma sonrası İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necdet Sezer ve beraberindeki teknik ekip dün İnegöl'e gelerek Alanyurt bölgesinde bulunan atölyelerin Anadolu Lisesine dönüşümü ile ilgili incelemelerde bulundu.

İncelemede İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru ve Şube Müdürü Savaş Kaya da yer aldı.

Atölyelerin ihtiyaçlara göre Anadolu Lisesine dönüşümü ile ilgili planlamalar konusunda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve beraberindeki teknik ekip ile paylaşım ve değerlendirmeler yapıldı. 24 derslikli Anadolu Lisesi olarak yeniden kullanıma açılacak olan okul, Borsa İstanbul Anadolu Lisesi adını taşıyacak.Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.