Alanyurtluların fatura sıkıntısı

Alanyurtta ikamet eden vatandaşlar, kurumların fatura ödeme noktası olmaması nedeniyle fatura ödemelerini PTT şubesinden yatırıyor. Bu sırada vatandaşlardan fatura başına 2 lira işlem ücreti alınıyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
11 Ara 2018 / Sal 17:39 |
/ 16.751 Kez Okundu
| |
Yaklaşık 40 bin nüfusun yaşadığı Alanyurt’ta vatandaşlar, fatura mağduriyeti yaşıyor. Öyle ki vatandaşların fatura yatırabileceği kurumların fatura ödeme noktaları yok. 

Bazı vatandaşlar BUSki yada elektrik faturalarını İnegöl’e gelip kurumlara öderken; bir çok vatandaş faturalarını ödemek için PTT şubesinin yolunu tutuyor. Belediye ek hizmet bünyesinde oluşturulan PTT şubesine gelen vatandaşlar, burada faturalarını ödeyebiliyor. Ancak fatura ödemelerinde vatandaşlardan fatura başına 2 lira işlem ücreti alınıyor.

Büyükşehir yasası uygulanmadan önce su faturalarını İnegöl Belediyesinin ek hizmet binasına ödediklerini aktaran vatandaşlar, kurumların fatura ödeme noktası oluşturmasını istiyor.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
/ 12 Ara 2018 / Çar 08:20
Sayın inegöl online sadece doğalgaz faturalından 1 tl alınıyor habar yapmak için milleti galayana getiriyorsunuz bizde sizden haber okumak için bakıyormuşuz boşa bakıyormuşuk bidahada bakmam