Anıl: “Enerjimizi üyelere hizmete harcadık”

Nisanda yapılacak yeni dönem seçimlerine hazırlanan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası’nın (İTSO) 2013-2018 dönemindeki son meclis toplantısı duygulu anlara sahne oldu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Mar 2018 / Çar 14:34 |
/ 442 Kez Okundu
| |

Nisanda yapılacak yeni dönem seçimlerine hazırlanan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası’nın (İTSO) 2013-2018 dönemindeki son meclis toplantısı duygulu anlara sahne oldu. İTSO Başkanı Metin Anıl, meclis üyelerine çalışmaları ve yaptıkları hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek, helallik istedi.
2013-2018 döneminde görev yapan İTSO’nun son meclis toplantısı, Sadık Gülerer başkanlığında önceki gün gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde, Bursa Gelir İdaresi Başkanı Nuri Karataş, İnegöl Vergi Dairesi Müdürü Yalçın Ertaş ve grup müdürlerinin katıldığı toplantıda, İnegöl’de 2016 yılı gelirleri üzerinden geçekleştirilen vergi beyannamelerine göre kurumlar vergisi ve gelir vergisi rekortmeni olan mükellefler ile gönüllü uyumlu mükelleflere teşekkür plaketi verildi.
Vergi rekortmenleri ödül törenin ardından kürsüye çıkan İTSO Başkanı Metin Anıl, 5 yıllık çalışma döneminin kısa bir değerlendirmesini yaptı. İTSO’nun, bütün organları ile uyumlu bir 5 yıllık dönemi geride bıraktığını ifade eden Anıl, birlik ve beraberliğin verimli ve güzel hizmetleri de beraberinde getirdiğini söyledi. İTSO yönetimi ve diğer bütün organlarının, enerjisini iç çekişmelere değil, üyelere hizmete harcayarak hem İnegöl, hem ülke ekonomisine katkı sağladığını vurgulayan Anıl, şöyle konuştu:
“İTSO, 128 yıllık geçmişi ve ekonomik kültürüyle, üyelerini hep daha ileriye götürmeye yönelik adımlar atmıştır. İlçemizin ekonomisinin lokomotif gücü olmanın gurunu yaşamaktadır. Bu başarıda İTSO’nun bütün organlarında görev alan üyelerimizin ve personelimizin payını göz ardı edemeyiz. Başarılı bir dönemi daha geride bırakıyoruz. Ben bütün meclis üyelerine yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum. Herkesten hakkını helal etmesini istirham ediyorum.”
Toplantıda Meclis Başkanı Sadık Gülerer, üyeler Müfide Karaduman ve Kenan Kender de birer veda konuşması yaptı. Duygulu anlara sahne olan son toplantıda, meclis üyelerine hizmetlerinden ötürü plaket takdim edildi.Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.