Araklı’dan İnegöl’e ziyaret

Araklı Kaymakamı Ahmet Akaydın ile Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi İnegöl’ü ziyaret etti.

23 Oca 2018 / Sal 16:00 |
/ 970 Kez Okundu
| |

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ile Kent Konseyi Başkanı Haydar Cerrah'ın karşıladığı heyete İnegölspor forması hediye edildi.

Ziyarette konuşan İnegöl kent konseyi başkanı Haydar Cerrah:" Araklı belediye başkanımız ve kaymakamımızı ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz. Bu tarz ziyaretler daha çoğalmalı, bu sayede toplumdaki birlik, beraberlik ve kaynaşma daha da pekiştirilmeli" dedi.

Araklı Belediye Başkanı. Recep Çebi: "İnegöl bizim kardeş şehrimizdir. Hemşehrilerimizin bu mükemmel ağırlaması ve dostlarımızın bu güzel ilgisi bizi çok mutlu etmiştir. Araklı ya gidince sizlerin bu sıcak ilginizi karşılamanızı mutlaka paylaşacağım. Buraya geliş sebebimiz Bursa ya yeni seçilen Sn Alinur Aktaş başkanımıza, İnegöl e yeni seçilen Alper Taban başkanımıza hayırlı olsun demek ve siz kıymetli dostlarımızı ziyaret etmektir" ifadelerini kullandı.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ise: "Kardeş belediyemizin Kaymakamı Ahmet Akaydın ve Belediye Başkanı Recep Çebi'yi ve ekibini ağırlamaktan büyük bir onur duyduk. İnegöl tam bir Türkiye mozaiğidir. Ülkemizin her bölgesinde gelen insanlar, bu kente bir değer ve marka katmışlardır. Ben de bu güzel insanlara başkan olmaktan ve hizmet etmekten büyük bir onur duyuyorum. "Dedi

Araklı Kaymakamı Ahmet Akaydın;" Sizi Arakale yani Araklı Kaymakamı olarak selamlıyorum. Bu güzel ve kusursuz organizasyondan dolayı sizleri tebrik ediyorum. İnegöl her zaman markalarıyla gündemde olan müstesna ilçelerimizden birisidir. Farklı kültürden insanların kardeşçe yaşadığı örnek yerlerden birisidir. Heyetimiz ile birlikte yaptığımız Bursa ve İnegöl ziyaretimizden maddi ve manevi büyük bir kazanç ile dönüyoruz. Yeni dostluklar ve köprüler kurduk. Sizleri de Karadeniz’in şirin ilçesi Araklı ya bekliyoruz. Buradan gelen her kardeşimizi ağırlamaktan büyük onur duyacağız." Dedi.

Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.