Aralarında topladıkları yardımları öğrencilerine dağıttılar

İnegöl Naire Çikayeva Anadolu Lisesinden öğrencilere Yardım, Naire Çikayeva Personeli Pandemi surecinde maddi durumu iyi olmayan, yetim, babası işten çıkarılmış ya da dükkanını açamayan öğrenci ve velilere karşı duyarsız kalmadı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
23 May 2020 / Cmt 14:49 |
/ 8.775 Kez Okundu
| |
Okul yönetimi, öğretmenleri ve yardımcı personeli kendi aralarında topladıkları 25000 liralık yardımı belirledikleri öğrencilerin evlerine tek tek teslim ettiler. Okul Müdürü Mevlüt Korkmaz "Bu süreçte her şeyi devletten beklemenin doğru olmadığını düşündük. Hem pandemi süreci hem de Ramazan ayı olması sebebiyle yardım kampanyasının bir ucundan da okul olarak tutmak istedik ve elimizi taşın altına koyduk. Sağ olsunlar Allah kendilerinden Razı olsun okul personelimiz umduğumuzdan daha fazla ilgi gösterdiler. Nisan ve Mayıs aylarında yaklaşık 25 bin lira para toplandı, Müdür yardımcısı Uğur Horata'yla beraber öğrencilerimizin ailelerine teslim ettik.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.