Asker kardeşten abisine nişan sürprizi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
17 Eyl 2023 / Paz 23:35
/ 4.046 Kez Okundu
| |

Bursa'nın İnegöl İlçesinde Aygül Güneş ile dünyaevine girmenin ilk adımı olan nişan merasiminde Yusuf Ziya Kıhrı'ya Malatya'da görev yapan asker kardeşi Komando Er Enes Kıhrı sürpriz yaptı. Belediye Başkanı Alper Taban ise 'çok özel bir ana şahitlik ettim' diyerek bu sürprizi duyurdu.

İnegöl Belediyesi personeli Yusuf Ziya Kıhrı'nın Aygül Güneş ile dünyaevine girmeden önce ilk adımı olan nişan merasimi kırsal Çavuşköy Mahallesi'nde yapıldı. Belediye Başkanı Alper Taban genç çiftin yüzüklerini takmadan önce asker kardeşinden çifti kutlayan mesajın anonsu sonrası "aramızda özel bir misafirimiz var" diyerek Komando Er Enes Kıhrı'yı davet etti.

DUYGU SELİ YAŞANDI 
Komando Er Enes Kıhrı alana giriş yaptıktan sonra başta asker annesi olmak üzere yakınları duygu seline kapıldı. Asker kardeşini gören ağabey Yusuf Ziya Kıhrı ise büyük sevinç yaşadı. Kardeşine sarılıp gözyaşı döken Yusuf Ziya Kıhrı, "Geleceğini bilmiyordum çok özel bir sürpriz oldu. Bu mutlu anıma ortak olan başta kardeşim olmak üzere ailem ve Belediye Başkanıma teşekkür ederim." dedi.

ASKER KARDEŞ İLE YÜZÜKLER KESİLDİ 
Duygulu anlar sonrası İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, asker kardeş ve genç çiftin yakınları ile birlikte yüzükleri kesti. Bu anı sosyal medya hesabında paylaşan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, "Çok özel bir ana şahitlik ettim.
Mesai arkadaşım Yusuf'un nişan yüzüklerini takmadan önce sürpriz yaparak askerden gelen kardeşi hepimizi duygulandırdı." dedi.


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.