At arabasını görenler şaşkınlığını gizleyemedi

Sinanbey Mahallesi Murat Caddesi üzerinde seyir halinde olan at arabasını görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
13 Oca 2020 / Pzt 15:49 |
/ 2.856 Kez Okundu
| |
At arabasının bir tekerinin olmadığını ve bu halde seyir halinde olan at arabasını görenler durumu ölümsüzleştirmek için telefonlarına sarıldı.
Trafiği tehlikeye düşürmesine rağmen yoluna devam eden at arabası sürücüsü yaşanan duruma aldırış etmeden yoluna devam etti.

AT ARABASI KULLANMAK YASAKLANMIŞTI
İnegöl Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl Mayıs ayında yayınladığı, İnegöl Belediyesi Emir ve Yasaklar Yönetmeliğinin tebliği’nin 38. Maddesinde şehir merkezinde at ve at arabası kullanımı yasaklanmıştı.

AT ARABALARI TOPLANMIŞTI
Geçtiğimiz yıl yine Mayıs ayında trafikte seyir halinde olan at arabaları toplanmış yapılan açıklamada denetimlerin devam edeceği özellikle at arabası kullanıcılarının bu hususta mağdur olmamaları için ilgili Belediye Meclis kararına riayet etmeleri ve şehir merkezinde at arabası kullanmama hususlarına dikkat etmeleri de istenilmişti.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.