Bakan Kasapoğlu’nu İnegöl’e davet etti

AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel ile Belediye Başkanı Alper Taban, Ankara’da bir araya geldikleri Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu İnegöl’e davet etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
16 Oca 2020 / Per 19:45 |
/ 341 Kez Okundu
| |
Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi için Ankara’da bulunan Belediye Başkanı Alper Taban, burada AK Parti Bursa Milletvekili Vildan yılmaz Gürel ile birlikte bir dizi ziyaretler ve görüşmeler de gerçekleştiriyor. Başkan Taban, bu buluşmalar kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya geldi.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde gerçekleşen buluşmada, AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel ve Belediye Başkanı Alper Taban, Bakan Kasapoğlu’nu İnegöl’e davet ettiler. Buluşmada İnegöl’e ilişkin istişareler de yapılırken, Bakan Kasapoğlu en kısa zamanda İnegöl’ü ziyaret etmek istediğini ifade etti.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.