Başkan Taban açıkladı, yeniden açılıyor

İnegöl’ün enfes tatlarının yer aldığı İnesmek mutfağı, pandemi kuralları gereği bir süredir ara verdiği hizmetine yeniden başlıyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | İHA
05 Mar 2021 / Cum 11:48 | Son Güncelleme: 05 Mar 2021 / Cum 13:29
/ 2.322 Kez Okundu
| |
Mini bir sosyal tesis olan ve otantik ortamıyla dikkat çeken İnesmek mutfağı, pazartesi günü itibariyle kaldığı yerden misafirlerini ağırlamaya devam edecek. Beşinci Mevsim Kültür Merkezinin zemin katında hayata geçirilen tesis, pandemi sebebiyle alınan tedbirler kapsamında bir süre sonra hizmetine ara vermişti. 2 Martta başlayan kontrollü normalleşme süreciyle beraber, İnesmek mutfağı da açılış için gün saymaya başladı. Mutfak, belirlenen şartlara uygun olarak 8 Mart Pazartesi günü yeniden misafirlerini ağırlamaya başlayacak.
Belediye Başkanı Alper Taban, “Şehrimizde kafe ve lokanta gibi işyerleri belirli kurallar çerçevesinde hizmet vermeye başladı. Bizler de İnesmek mutfağımızı yeniden hizmete açma kararı aldık. İnşallah 8 Mart Pazartesi günü itibariyle tesisimiz eşsiz lezzetleriyle yeniden servise başlayacak. Bu vesileyle İnesmek mutfağının tekrar hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.