Başkan Taban, en başarılı başkanlar listesinde

SONAR Araştırma şirketi seçimlerden bir yıl sonra İstanbul hariç 20 büyükşehirdeki en başarılı ilçe belediyeleri anketini yayınladı. Ankette İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban en başarılı ilçe belediye başkanları sıralamasında AK Parti içinde 10. Sırada yer aldı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
17 Mar 2020 / Sal 08:42 |
/ 7.586 Kez Okundu
| |
SONAR Araştırma, yerel seçimlerin birinci yıl dönümünde İstanbul hariç 20 Büyükşehir’deki nüfusu yüksek olan 147 ilçenin belediye başkanlarının başarı performansını ölçtü.

Araştırma; 15 Ocak – 15 Mart tarihleri arasında, Türkiye İstatistik Kurumu verilerine dayanarak İstanbul hariç, nüfusu yüksek 20 Büyükşehir’in 333 ilçesinin 147’sinde (nüfusu görece yüksek) gerçekleştirildi. Bu 147 ilçeden 27 tanesinde 1000 ila 1200 (ortalama) yüz yüze anket yöntemi uygulandı. 120 ilçede ise ortalama 400 telefon anketi (CATİ) yapıldı. Genel ortalamada cinsiyet ve yaş kotaları, Türkiye İstatistik Kurumu’nun tespitleri ve verileri doğrultusunda gerçekleştirildi.

Yapılan araştırmalar içinde İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban AK Partili ilçe belediye başkanları arasında en başarılı 10. Başkan oldu.
Sıralama şu şekilde;
Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.