Başkan Taban’dan il olma yorumu

İsmet Büyükataman’ın İnegöl’ün 2023 yılında il olacağı söylemleri üzerine sorulan soruya İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, bu konudaki önerimizi partimizin yerel yönetimler başkanlığına ve Çevre Şehircilik Bakanlığına daha önce sunmuştuk. MHP Bursa Milletvekili ve Parti Genel Sekreteri İsmet Büyükataman 2023 yılında İnegöl’ün 100 il 1000 ilçe projesi kapsamında il olacağını söyledi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
18 Eyl 2021 / Cmt 17:55 |
/ 3.009 Kez Okundu
| |
İsmet Büyükataman’ın İnegöl’ün 2023 yılında il olacağı söylemleri üzerine sorduğumuz soruya cevap veren İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban Biliyorsunuz Sayın Cumhurbaşkanımızın 2002 yılından bu yana yeni bir il oluşturulması gündeminde yok. Bunun yerine büyükşehir belediyelerinin arttırılarak yerele hizmet götürülmesi planlanmıştı. Buradan hareketle bizimde önerimiz olmuştu. Eğer yeni bir il oluşturulmayacak ise İnegöl gibi ilçelerin kaynaklarının kendisine bırakılarak önceliklerini kendisinin belirlemesi sağlanmalıdır.

MHP’NİN DESTEĞİ İLE GERÇEKLEŞMESİ BİZLERİ MUTLU EDER.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 100 il 1000 ilçe önerisi mutlaka Devlet büyüklerimiz tarafından değerlendirilecektir. Olumlu neticelenmesi şehrimizin geleceğine önemli katkı sağlayacaktır.

GÖNÜLDEN GEÇEN İNEGÖL’ÜN İL OLMASI
Gönlümüzden geçen İnegöl’ün il olması ya da kendi kararlarını kendi veren imtiyazlı ilçe olması. Baktığınız zaman İnegöl bunu hak eden bir şehir. 

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.