Besler; Dimyat’a giderken evdeki bulgurdan olduk

İYİ Parti Kurucu ilçe başkanı Müfit Besler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iptal edilen ziyaret programı için Dimyat’a giderken evdeki bulgurdan olduk dedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
09 Eki 2019 / Çar 14:38 |
/ 5.099 Kez Okundu
| |
Müfit Besler sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Benim şahsi kanaatim Cumhurbaşkanı İnegöl'e gelemeyecekti. Kendisi yurtdışından yeni döndü ve Suriye'de ülkemizi ilgilendiren özel bir durum var. AKP milletvekili il ve ilçe başkanı ziyaretten 36 saat önce basın toplantısı yaptı. 24 saat sonra program iptal oldu.  Bursa Valisi ve Emniyeti gelirse diye üst düzey bir güvenlik uygulaması yaptı ve yapıyor.  %74 oy aldığı bir ilçeye partili Cumhurbaşkanının yapacağı ziyaret programı bir kaç kişisel sosyal medya paylaşımı hariç, cadde ve sokaklarda afiş yok görsel, yazılı basında cılız haber ve reklamlar. Sosyal medyada yok gibi sosyal paylaşımlar. Keşke Cumhurbaşkanı İnegöl'e gelseydi esnafımıza ve ilçemize ihtiyacımız olan güzel haberler verseydi. En üst düzey alınan anormal güvenlik tedbirlerinden mobilya fuarı için gelen konuklarımıza, esnafımıza ve ilçemize faydalı olmadı. Velhasıl Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdanmı olduk. “

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.