Bölgesel toplantılar başladı

İnegöl İlçe Kaymakamlığı ve İnegöl Muhtarlar Derneği öncülüğünde kırsal mahallelerin sıkıntıların dile getirildiği bölgesel toplantılar Boğazova’da start verildi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
19 Tem, 2019 / Cum 18:26 |
/ 1.724 Kez Okundu
| |
İnegöl İlçe Kaymakamı Şükrü Görücü İnegöl İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı’na bağlı 42 kırsal mahalle muhtarı ile bir araya geldi.

İnegöl İlçe Kaymakamlığı ve İnegöl Muhtarlar Derneği öncülüğünde gerçekleşen toplantıların ilki Çayyaka Mahallesi’ne bağlı Boğazova yaylasında gerçekleşti.

Kırsal mahallelerin özellikle güvenlik, yol, su ve kanalizasyon sıkıntılarının dile getirildiği toplantıya ilçe jandarma komutanı Ferruh Maden, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mustafa Kılıç’ta katıldı.

Verimli geçen toplantıda mahalle muhtarları tek tek bölgelerinde yaşanan sıkıntıları dile getirdi.

İnegöl Muhtarlar Dernek Başkanı ve Çayyaka Mahalle Muhtarı Sami Çakmak toplantıya katılanlara teşekkür ederek “Bu toplantı kaymakamımız Şükrü Görücü bey ile almış olduğumuz karar sonucu gerçekleşti. Bölgesel toplantı yaparak mahallelerimizdeki sıkıntıları dile getirerek, çözüme kavuşması adına adımlar atmış bulunuyoruz. Bu toplantılar artık zaman mefhumu olmadan gerçekleştireceğiz inşallah. Her mahalle muhtarlarımızın sorunlarını dinleyerek, çözüme kavuşması için birlikte mücadele edeceğiz” Dedi.

Muhtarların yanında olduğunu ifade eden ilçe kaymakamı Şükrü Görücü “Muhtarla sürekli halindeyim, kapım muhtarlara her zaman açık. ” dedi.

Öte yandan toplantıya katılan muhtarlar , bu hassasiyetlerinden dolayı kaymakam Şükrü Görücü’ye teşekkür ederken, aynı toplantıların İnegöl Belediyesi tarafından da  yapılması gerektiğini  ifade ettiler.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.