Bu kadarınada pes artık

Kaymakamlığın yardım için yaşlı kadına verdiği kömürler, kimliği belirsiz kişi yada kişilerce çalındı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
12 Kas 2019 / Sal 18:12 |
/ 3.642 Kez Okundu
| |
YARDIM KÖMÜRLERİNİ ÇALDILAR

Alınan bilgilere göre; Burhaniye Mahallesi Edirne Caddesi üzerinde bulunan apartmanın zemin katında ikamet eden 76 yaşındaki Fatma Dursun, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından verilen kömürleri evinin altındaki kömürlüğe koydu. Yardım için yaşlı kadına verilen kömürler, kimliği belirsiz kişi kişilerce çalındı. Kömürlerin çalındığını fark eden yaşlı kadın gözyaşlarına hakim olamazken; yaşlı kadın kışı soğukta geçirecek.

YENİDEN YARDIM YAPILACAK

76 yaşındaki Fatma Dursun, tek başına yaşadığını ifade ederek, “Kaymakamlık tarafından yardım için bana verilen 1 ton kömür çalındı. Devletimizden Allah razı olsun yardım ediyor. Belediye de evimi her ay gelip temizliyor. Bu evde tek başına yaşıyorum. Kömürün çalınmasından dolayı kışı soğukta geçireceğim. Yeniden kömür yardımında bulunulmasını talep ediyorum. Komşularımın da bana yardımı oluyor.” dedi. Kaymakamlığın ise yaşlı kadına yardım bulunacağı ve kömür vereceği öğrenildi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.