Bu tel çocuğunuzun hayatını kurtarabilir

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Bu tel çocuğunuzun hayatını kurtarabilir
#İnegöl | Haber Merkezi
25 Haz 2024 / Sal 12:54
1 dk okuma / 4.221 Kez Okundu
| |

Çilek Mobilya, çocukların güvenliği için uluslararası standartlara uygun mobilyalar üretiyor. Yuvarlatılmış köşeler, havalandırma kapsülleri, temperli camlar ve duvara sabitleme aparatları gibi güvenlik fonksiyonları sunan Çilek Mobilya, ebeveynlere mobilyaları duvara sabitlemelerini öneriyor.

Çilek Mobilya’da çocukların güvenliği en öncelikli konulardan biridir. En yüksek uluslararası güvenlik standartlarına uygun üretim yapan Çilek, çocukların güvenli bir ortamda büyümelerini sağlamak amacıyla, ürünlerinde yuvarlatılmış köşelerden dolapların içindeki havalandırma kapsüllerine, temperli camlar ve ayna tutucudan mobilyaları duvara sabitleyen aparata kadar birçok güvenlik fonksiyonunu da beraberinde sunuyor.

Çilek Mobilya, ürünlerin sabitlenmesini öneriyor

Çilek Mobilya, çocukların güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak için ebeveynlere mobilyaları sabitleme aparatı ile duvara sabitlemelerini öneriyor. Kullanıcılar, mobilyalarını sabitlemek istediklerinde ürün montajı sırasında Çilek montörleri, ürünleri ücretsiz olarak duvara sabitliyor.

160 kg taşıma kapasitesi

160 kg taşıma kapasitesine sahip olan Mobilya Sabitleme Aparatı, 4 mm kalınlıkta burgulu çelik telden oluşuyor. Telin burgulu olması taşıma kapasitesini artırırken, duvara ve mobilyaya bağlantı için çelik halatın uçlarında delikli metal kullanılıyor.

 

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.