Bugüne kadar neredeydin ?

Zeytin Dalı operasyonu için açıklamalarda bulunan MHP İnegöl İlçe Başkanı Hayati Bedir Suriye Devlet Başkan’ı Beşar Esad’ı sert dille eleştirdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Şub 2018 / Sal 16:39 |
/ 2.200 Kez Okundu
| |

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan MHP İnegöl İlçe Başkanı Hayati Bedir, “ Malumunuz üzere ülkemizin genelinde çocuk istismarı, tecavüzü ve kadına yönelik çeşitli şiddet olaylarını sıkça duymaya ve görmeye başladık. Özellikle son günlerde artan, ahlak ile tarifi mümkün olmayan bu tür meseleler milli vicdanı sızlatmış, milletimizin dinamiklerini harekete geçirmiş ve idam, hadım gibi söylemleri gündeme getirmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi özellikle bu tür vahşeti ve caniliği işleyecek cüreti bulan kişi veya kişiler anasından doğduğuna pişman edilmemesini,  boğazına yağlı urgan geçirilmesini istiyor. Çocuk ve kadın haklarını ihlal eden, bu hakları yok sayan ve ona göre hareket etmekten kaçınmayanlarda pişman edilmeli.  Bu konular arttıkça milletimizin sabrı taşıyor, canı sıkılıyor. Bizlerin aldığı duyuma göre Adalet Bakanlığa bu konular ile ilgili gelen tepkiler üzerine özellikle çocuk istismarcılarına yönelik kimyasal hadım yöntemini hayata geçirecek. Bu son derece makul ve doğru bir karar olacaktır. Milletimizin talebi tam olarak bu yöndedir” dedi.

 

BUGÜNE KADAR NEREDEYDİN

Zeytin Dalı operasyona ilişkin konuşmasını sürdüren Bedir ,” Kahraman ordumuz Afrin kırsalında vurdukça gelen sesleri çok iyi dinliyor ve izliyoruz. Bir vurdukça ABD’den, Rusya’dan ve çeşitli ülkelerden ses gelmektedir. Bu ülkelerin derdi PKK/PYD’ midir yoksa oyunun bozulması mı? Yıllarca Afrin’i militanlara esir bırakan Beşer Esad bugün Afrin’e gireceğini iddia etmektedir. Adama sormazlar mı bugüne kadar neredeydin?  Sayın Genel Başkanımızın söylemi ile sesleniyoruz, “Esad, Afrin’e girerse, PKK, YPG ile aynı cepheye düşerse sonuçlarına katlanmak durumunda kalacaktır.” Evet bu durum olduğunda Türkiye Cumhuriyeti Devleti gücünü rejim güçlerine de gösterecektir” ifadelerini kullandı.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.