Bursa 3.sü İnegöl'den

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumlar tarafından yürütülen fikrî ve sınaî mülkiyet çalışmalarının değerlendirilmesi ve 9. Science Expo organizasyonu kapsamında gerçekleştirilen Bursa Patent Hackathonu etkinliğinde dereceye giren ekiplere ödülleri BTSO Toplantı Salonunda düzenlenen törenle verildi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
22 Haz 2022 / Çar 19:43 |
/ 2.331 Kez Okundu
| |
Programa, İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Haşim Kılıç,  Destek Patent Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, Uluslararası Patent Birliği Başkanı Dinçer Toprak, Bursa Büyükşehir Belediyesi Akıllı Şehircilik ve Bilim ve Teknoloji İnovasyon Dairesi Şube Müdürü Ayşe Hacıoğlu, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Bursa İl MEM Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin yanı sıra idareci, öğretmen ve öğrenciler ile davetliler katıldı. 

BURSA 3.LÜĞÜ İNEGÖLDEN
9. Science Expo organizasyonu kapsamında gerçekleştirilen Bursa Patent Hackathonu etkinliği jüri değerlendirmesi sonucunda birinciliği Şükrü Şenkaya Anadolu Lisesi, ikinciliği Tofaş Fen Lisesi' nin aldığı yarışmada ilçemiz Hacı Sevim Yıldız Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi "Uzay Sistemlerinden Yararlanarak Orman Yangınlarına Müdahale Etme" projesi ile üçüncü oldu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.