Bursa Şehir Tiyatrosu Edebey’de

Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosunun sahnelediği “Arslan Beyin Kerimesi” adlı oyun, İnegöl Belediyesinin Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında Edebey Mahallesinde sanatseverlerle buluştu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
25 Ağu 2016 / Per 16:57 |
/ 450 Kez Okundu
| |

İnegöl Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen tiyatro etkinlikleri sürüyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Arslan Beyin Kerimesi” adlı oyun, İnegöl Belediyesi organizasyonu ile dün akşam Edebey Mahallesinde sanatseverlerle buluştu.

HER YERDE SANAT
‘Her yerde sanat’ projesiyle kırsal kesimlerde yaşayan ve şehir merkezindeki sanatsal etkinliklere katılamayan vatandaşları sanat, müzik ve eğlenceyle buluşturacak etkinlikler yapan İnegöl Belediyesi’nin bu amaçla düzenlediği tiyatro etkinliği, saat 21.30’da Edebey’de mahalle meydanında hazırlanan sahnede izlenime sunuldu. Bursa Büyükşehir Belediyesi Tiyatro topluluğunun sergilediği Arslan Bey’in Kerimesi adlı oyunu mahalle sakinleri ilgiyle izledi.

KAHKAHA DOLU GECE
Anonim bir orta oyunu metni olan Tireli’den uyarlanan “Arslan Bey’in Kerimesi” izleyicilere gece boyunca kahkaha dolu anlar yaşatırken, oyuna yetişkinlerin de yoğun ilgi gösterdiği görüldü.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.