Bursa Valisi’nden İnegöllü şehidin babasına taziye ziyareti

Bursa Valisi İzzettin Küçük, İnegöl Yozgatlılar Derneği’ni ziyaret ederek Zeytin Dalı Harekâtı esnasında Afrin’de şehit düşen Tankçı Uzman Onbaşı Halil İbrahim Aygül’ün babası Mustafa Aygül’e baş sağlığı diledi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
12 Şub 2018 / Pzt 17:45 |
/ 4.596 Kez Okundu
| |

Bursa Valisi İzzettin Küçük, saat 16.00’da İnegöl Yozgatlılar Derneği’ni ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde Afrin’de şehit düşen Halil İbrahim Aygül’ün babası Mustafa Aygül’e baş sağlığı diledi.

 

ZOR BİR COĞRAFYADA YAŞIYORUZ

Ziyarette konuşan Bursa Valisi İzzettin Küçük, “Kardeşimizi şehitlik mertebesine uğurladık. Şehitler kervanına bir vatan evladı daha eklendi. Çorum’da defnedildi. Babasına, annesine, kardeşlerine sabır, kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Halil İbrahim kardeşimizden sonra da o uğurlu kervana yeni şehitlerimiz katıldı. Bu zor coğrafyada vatan olmak, hür olmak, şanlı bayrağı bağımsız dalgalandırmak zor. Her eve ateş düşüyor. Ateş hepimizi yakıyor. Şehitlerimiz rahmet ve merhametle karşılanıyor. En yüksek rütbeye sahip oluyorlar. Onları hürmet ile sevgi ile dua ile yad ediyoruz. Onların emanetleri olan aileleri de bizim başımızın tacıdır. Başımız sağ olsun” dedi.

DUA EDİLDİ

İnegöl’e gelen Bursa Valisi İzzettin Küçük, beraberindeki Kaymakam Ali Akça, Belediye Başkanı Alper Taban, Jandarma Komutanı Binbaşı Uğur Baş, Emniyet Müdürü İlhami Araali ile birlikte İnegöl Yozgatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde gerçekleşen taziye ziyaretinin ardından Şehidimiz Halil İbrahim Aygül ve tüm şehitlerimiz için dua edildi.

DİKKAT ÇEKEN DİLEKÇELER

Öte yandan Bursa Valisi’nin İzzettin Küçük’ün İnegöl Yozgatlılar Derneği’ni ziyaret ettiği sırada masanın üzerindeki dilekçeler dikkat çekti. Masa üzerindeki dilekçelerin,  İnegöl Yozgatlılar Derneği üyelerinin Afrin’de gerçekleşen zeytin dalı operasyonuna görev almak için başvuru dilekçeleri olduğu. Şuana kadar dilekçe sayısının 300’ü geçtiği öğrenildi.

 Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.