Canlı yayında İnegöl’ün il olmasını istedi

MOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı katıldığı canlı yayında İnegöl’ün il olmasını istedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
03 Şub 2023 / Cum 12:15 |
/ 1.752 Kez Okundu
| |
MOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı İstanbul fuarının değerlendirmesini TGRT Haber ekranlarında değerlendirdi.

Canlı yayında İnegöl’ün mobilyada pozisyonunun konuşulduğu anda İnegöl’ün il olması arzuladıklarını ifade eden Balcı “İnegöl il olmayı hak eden bir ilçemiz. İnegöl’ün il olmasını canı gönülden istiyorum. İnşallah İnegöl il olacak. Cumhurbaşkanımız da duysun herkeste duysun. İnegöl gece gündüz çalışan küçük İstanbul gibi bir şehir. Hem gece hem gündüz çalışıyorlar. Fabrikalar sürekli çalışıyor.  İnegöl’de mobilya 2 vardiya tekstil sektörü ise 3 vardiya çalışıyor. İnegöl ihracatı dikkat çeken bir şehir. Mobilya OSB’miz var. O Bölgede 150 tane mobilya fabrikamız var. İnegöl marka çıkarmaya aday olan marka olmak için patlamaya hazır firmalarımız var. ” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Muallim / 03 Şub 2023 / Cum 20:02
İşi dolayısıyla başka şehirden İnegöl'e gelip işini burada kurup İnegöl'e yerleşen Mustafa Balcı beyi tebrik ederim. Şehrimize hem sahip çıkıyor, hem de iş istihdamı ile çalışanlarına iş imkanı sunuyor. Weltew Mobilya İnegöl'e ait bir marka oldu.
Yorumcu / 03 Şub 2023 / Cum 22:44
İlçe iken yaşanır olmaktan çıktı, il olursa hepten yaşanmaz olur geri dönüşü olmayan bir yola girer.En başta artık şehrin orta yerinde heyula gibi duran OSB yi kalsirmak gerek. Hava kirliliği kırmızı alarm,hastaneler ağzına kadar dolu.. Ama kin umurunda ne diyoruz PARA HERŞEYDİR...