Çocuk Resim Atölyesi Kayıtları Başladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Çocuk Resim Atölyesi Kayıtları Başladı
#İnegöl | Haber Merkezi
24 Haz 2024 / Pzt 19:00
1 dk okuma / 5.116 Kez Okundu
| |

İnegöl Belediyesi’nin 7-12 yaş aralığındaki çocuklara yönelik düzenlediği yaz kursları kapsamında Çocuk Resim Atölyesi için kayıtlar başladı. 27 Haziran Perşembe gününe kadar kayıtlar devam edecek.

 

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü marifetiyle her yıl birçok konser, etkinlik, söyleşi ve gösteriye imza atan İnegöl Belediyesi, yaz aylarında keyifli ve faydalı vakit geçirmeleri adına çocuklar için de özel bir hazırlık içerisinde. Çocukların sanatsal yeteneklerini ön plana çıkarmak ve yaz tatillerini güzel bir şekilde değerlendirmeleri için yapılan etkinlikler kapsamında Çocuk Resim Atölyesi kursu kayıtları bugün itibariyle alınmaya başladı. 7-12 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği kursa kayıtlar 27 Haziran Perşembe günü sona erecek.

 

SINIRLI KONTENJAN

 

Kış döneminde Ekim-Haziran aylarında yoğun ilgiyle süren Çocuk Resim Atölyesi, yaz döneminde de çocukların yeteneklerini geliştirmek için devam edecek. İnegöl Belediyesi Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi resim atölyesinde eğitimlerin verileceği kurs ile küçük yaşta çocukların resim yeteneklerini geliştirip karakalem ve teknik resim eğitimiyle geleceğin mimarlarını yetiştirmek amaçlanıyor. Kayıtların 24 Haziran itibariyle (bugün) başladığı kursa, 7-12 yaş aralığındaki çocuklar katılabilecek. İnegöl Belediyesinden yapılan duyuruda, kontenjanın sınırlı olması nedeniyle katılmak isteyenlerin vakit kaybetmeden başvurmaları istendi. Çocuklarını kayıt yaptırmak isteyen velilerin İnegöl Belediyesi Kültür Sanat ve Gençlik Merkezine başvurmaları gerektiği ifade edildi.

 

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.