Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Etiketler değişebilir

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Etiketler değişebilir
#İnegöl | Haber Merkezi
23 Nis 2024 / Sal 15:24
1 dk okuma / 9.244 Kez Okundu
| |

12 yıl sonra gerçekleştirilen tarihi Irak ziyaretinin ardından dönüşte gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, fahiş fiyatlara karşı alınacak tedbirlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 12 yıl sonra Irak'a tarihi bir ziyaret düzenledi. Resmi temaslarda bulunan Erdoğan, yurda dönüşte uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, vatandaşı isyan ettiren fahiş fiyatlarla mücadele konusunda önemli mesajlar verdi.

AMBALAJLARIN ÜZERİNE FİYATLAR YAZILABİLİR

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında "Burada temel önceliğimiz her şeyden önce vatandaşımızın refahıdır. Fahiş fiyatlarla mücadelede yeni ve daha caydırıcı tedbirler ortaya koyabiliriz. Aşırı kar hırsı dizginlenmediği müddetçe ne kadar maaş artışı yaparsanız yapın sorun devam edecektir. Hele gıda gibi mecburi kalemlerde buna müsaade edemeyiz. Gerekli tedbirler için ilgili bakanlıklarımız şu anda çalışmalarını yapıyorlar. Kısa süre içinde somut birtakım adımlarla enflasyonu da artıran bu fahiş fiyatlara karşı mücadelemiz kesinlikle gerçekleşecektir. Ambalajların üzerine fiyatlarının yazılması konusu da düşünülebilir. Burada taviz veremeyiz, üzerine üzerine gideceğiz. Milletimizin fahiş fiyat yükünün altında ezilmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Bunu kim yaparsa yapsın bedelini fazlasıyla ödeyecek" dedi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.