Cumhurbaşkanlığı yetkilileri İnegöl’e geliyor

İnegöl Belediyesi ve İnegöl Müteahhitler Derneği işbirliğinde; İnegöl’deki organize sanayi bölgelerinin genel yapısı, mevcut durumu ve ihtiyaçları doğrultusunda, kentin yeni yatırımlarla buluşturulması için Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi yetkilileri İnegöl’e geliyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Nis 2019 / Cum 11:59 |
/ 6.648 Kez Okundu
| |
İnegöl’ün marka değerlerine yenilerini eklemek ve iş potansiyelini artırma adına gerçekleştirilecek organizasyon 30 Nisan Salı günü gerçekleştirilecek. İnegöl Yatırım ve İşbirliği Toplantısı adı altında düzenlenecek program, İnegöl Belediyesi ve İnegöl Müteahhitler Derneği işbirliğinde gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi yetkililerinin bizatihi hazır olacağı buluşmada olası yatırım yapılabilecek bölgeler ile organize sanayi bölgeleri de gezilecek.

“BÜTÜN DERDİMİZ İNEGÖL”
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi yetkililerinin İnegöl’e gelmesi dolayısıyla açıklama yapan Belediye Başkanı Alper Taban, “İnegöl için üretmeye ve çalışmaya devam ediyoruz. Gönülden bağlı olduğumuz şehrimize değer katmanın uğraşısı içerisindeyiz. Seçim beyannamemizde belirttiğimiz gibi yeni iş sahaları ve yeni marka değerler üretmenin derdindeyiz. Bu noktada İnegöl Müteahhitler Derneği ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi yetkililerini İnegöl’de ağırlayacağız. Bütün derdimiz İnegöl” şeklinde konuştu.

“ŞEHRİN GELECEĞİNE MÜHÜR VURACAK”
Şehrin geleceğine mühür vuracak İnegöl Yatırım ve İşbirliği Toplantısını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Taban, “30 Nisan Salı günü İnegöl’deki organize sanayi bölgelerinin genel yapısı, mevcut durumu ve ihtiyaçları doğrultusunda, kentin yeni yatırımlarla buluşturulması için Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi yetkililerini İnegöl’de misafir edeceğiz. Bu buluşmanın ve gerçekleştirilecek görüşmelerin İnegöl’ün geleceği adına çok önemli olduğunu düşünmekteyiz. Ekonomide yeni kapıların açılmasına vesile olacak bu önemli toplantıya katkıda bulunan İnegöl Müteahhitler Derneğine sonsuz teşekkürlerimi sunar, hepinizi en içten kalbi duygularımla selamlarım” dedi.


 

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Ergün Torun / 26 Nis 2019 / Cum 21:16
Ahde vefa imandandır.