Devlet hastanesi personeli isyan etti

İnegöl Devlet Hastanesi’nde görevli memur Taner Culfa sosyal medya hesabından vatandaşlara sitem ederek, korona virüs tedbirlerine uyulmasını istedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
24 Ağu 2020 / Pzt 21:34 |
/ 19.830 Kez Okundu
| |
Pandemi sürecinin tek başına devlet kanadı ile bitirilemeyeceğini ve artık çok yorulduklarını ifade eden Taner Culfa sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı;
 
Yeter artık vallahi yeter kurallara uymayan insanlar yüzünden biz sağlıkçılar artık nefes alamaz olduk.  Bu kadar yetkililer bu virüsün etkilerini anlattıkça kurallara uyalım dedikçe daha beter sonuçlar almaya devam ediyoruz. Ben İnegöl Devlet Hastanesi’nde Pandemi 1 ve pandemi 2’de görevli memurum. Bana bir şey olmaz, ben bu covid-19 virüsüne inanmıyorum diyenler yüzünden her geçen gün kötüye gidiyor artık.  Moralimiz bozuk iş yerinde tadımız tuzumuz kalmadı. Bu hastalık ne zaman bitecek belli bile değil temizlikçisinden doktoruna kadar herkes sıkıntıda. Bakın bu iş daha da kötüye gidiyor her şey elimizde. Ben ve çalışma arkadaşlarım pandemi başladığı günden bugüne kadar hep pozitif hastalarla ilgileniyoruz. Bizler dikkat ediyoruz Allah’ıma şükürler olsun bugüne kadar dikkatli davrandığımız hiç hasta olmadık. İsterseniz siz değerli vatandaşlar bunu sizde başarabilirsiniz ne olur yalvarıyorum kendinize bizlere bu hayatı zehir etmeyin devlet tek başına bu sorunu çözemez hep birlikte yapmamız lazım.  Sağlık Bakanlığı’nın uyarılara dikkat ediniz lütfen anlam veremiyorum halkın sağlığı içi polis zabıta görev yapıyor. Vallahi ayıptır billahi ayıptır sen kendi sağlığını kendin düşüneceksin yoksa bu illet uzun yıllar yakamızı bırakmaz.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.