Didik didik aradılar

İnegöl´de emniyet ekipleri okulların çevresinde kuş uçurtmuyor. Öğrencilerin güvenliğini sağlamak amacıyla sabah başlayan ve saat 16.00´ya kadar süren denetimlerde çok sayıda araç didik didik arandı, şahısların suç kayıtları sorgulandı.

Eklenme: 19 Mart 2019 / Salı 11:01:03
A A / 9315 Kez Okundu
| |
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelinde eş zamanlı olarak tüm okulların çevresinde huzur denetimi düzenlendi. İnegöl´de ise 100 polisin katıldığı denetimlerde araması olan şahıslar yakalanırken, birçok şahsın GBT´si sorgulandı. 
ÖĞRENCİLERİN GÜVENLİĞİ İÇİN
Öğrencilerin evden okula, okulda eve güvenli ulaşmalarını sağlamak için denetimlerini sıklaştıran İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, okullar bölgesi, merkez ve merkeze yakın mahallelerdeki okulların çevresinde kuş uçurtmuyor. Okulların çevresinde dolaşan araçları didik didik arayan ekipler, araçlarda bulunan vatandaşların da üst aramalarını yapıp, suç kayıtlarını sorguladı. 
MEZARLIĞI VE KÜLTÜRPARKI ES GEÇMEDİLER 
Okullar bölgesinde bulunan Hastane Mezarlığına ve Hikmet Şahin Kültürparkı’na da giren ekipler, mezarlık içerisindeki şahıslarında üst aramalarını yapıp uzaklaştırdılar. Dosta güven düşmana korku salan ekipler sabah saat 10.00´da başladıkları uygulamalara saat 15.00´da son verdiler.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.