DR.M fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi İnegöl’de açıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
DR.M fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi İnegöl’de açıldı
#İnegöl | Haber Merkezi
03 Haz 2023 / Cmt 15:55
2 dk okuma / 3.732 Kez Okundu
| |

Uzman Doktor Muharrem Mert öncülüğünde DR.M fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi Atimer iş merkezinde açıldı.

Uzman Doktor Muharrem Mert öncülüğünde DR.M fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi Burhaniye Mahallesi Halimağa Sokak No:2 adresinde bulunan Atimer 4 (Devlet hastanesi karşısı) iş merkezinde açıldı.

Açılış konuşmasını yapan iş yeri sahibi, Uzman Doktor Muharrem Mert “5 yıldır İnegöl’de ikamet ediyorum. 2 yıl kadar İznik’e gidip geldim orada çalıştım, 3 yıl kadarda Bursa Özel Hayat hastanesinde çalıştım. Burada bir muayenehane açmak nasip oldu. Allah’ın izni ile faydalı olmak istiyoruz. Tekrardan bu mutlu günde aramızda olduğunuz için hoş geldiniz diyorum teşekkür ediyorum.  “

İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ ise “İnegöl her geçen gün ticari anlamda pozitif büyüme gösteren bir şehir. İnegöl’de özellikle fizik ve rehabilitasyon merkezi ihtiyaç vardı. Her gün belediye başkanımız ile birlikte yeni iş yerlerinin açılışına katılıyoruz. İnegöl bereketli bir yer. Ben Muharrem hocamıza ailesine yeni iş yerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Simav Belediye Başkanı Fatih Kalay ise “Çok kıymetli hazirun Muharrem beyin muayene açılışına hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Muhaarrem bizim eniştemiz. Muharremi İnegöl’den koparamadık, nasip kısmet. Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin, bol bereketli işler nasip etsin”

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ise “Bu güzel günde burada olmaktan bende çok mutluluk duyuyorum. Şehrimizde açılan her işletme bizim için gurur verici. Bu İnegöl’ün bereketli bir şehir olduğunu gösteriyor. Bendne önce görev yapan çok kıymetli belediye başkanlarımız ile hep bir araya geldiğimizde, ben bu şehrin hep arkasından koştum yetişmeye çalıştım. Şehir o kadar hızlı büyüyor ki buna yetişmek çok güç oluyor diye ifadeler ettiler. Bende benimde durumumun benzer olduğunu onlara ifade etmiştim. İnegöl gerçekten ticareti, sanayisi, tarımı, turizmi ile büyüyor. Muharrem beye teşekkür ediyorum güzel bir işletme açtılar” dedi.

Konuşmaların ardından yapılan dualar ile birlikte iş yerinin açılış kurdelesi kesildi.GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.