Engellilere Direk Engeli

İnegöl’de bulunan bir engelli rampasının üzerine yapılan elektrik direği nedeniyle kullanılamayan engelli rampası tepkilere neden oldu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Mar 2016 / Sal 14:20 |
/ 2.198 Kez Okundu
| |

İnegöl’de İstiklal Caddesi üzerinde bulunan bir lokantanın önündeki engelli rampasının üzerine yapılan aydınlatma direğine vatandaşlar tepki gösterdi.

Whatsapp haber hattımıza ulaşan bir takipçimiz Tekerlekli sandalye kullanan engellilerin kaldırımlara rahatça çıkıp inebilmesi için tasarlanan hafif eğimli engelli rampası, elektrik dağıtım şirketinin aydınlatma çalışmasına kurban edildi.

Öte yandan engelli rampasının giriş kısmındaki mermerlerin sökülmesi ve yağmur suyu tahliye kanalının olmasından dolayı engelli araçlarının buradan nasıl geçeceği sorularını akıllara getirdi.

WHATSAPP HABER HATTI HİZMETİNİZDE

Akıllı cep telefonlarının yoğun kullanıldığı günümüzde whatsApp’ı kullanan tüm okurlarımız artık inegolonline.com muhabiri gibi haber servis edebilecekler. 0546 466 5463 nolu telefon numarasına WhatsApp ile göndereceğiniz haber, foto ve videolar inegolonline.com sayfalarında yer almaya başlayacak.

ÇÖZÜMÜN BİR PARÇASI OLUN

 Sizde bölgenizde gördüğünüz eksikleri haber değeri taşıyan konuları 0546 466 5463 whatsapp haber hattımıza iletin, çözümün bir parçası olunDuyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.