Erdoğan İnegöl’deki 4 kişiye mektup

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 21'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla İnegöl’de önceki dönem ilçe başkanlığı yapan isimlere mektup gönderdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
17 Ağu 2022 / Çar 19:02 |
/ 23.234 Kez Okundu
| |
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, AK Parti’de önceki dönem başkanlık yapan Burhan Alıcı, Bülent Temelli, Adem Demirel ve Mustafa Ersan'a mektupları teslim etti. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kaleme aldığı mektup, İnegöl’de AK Parti İlçe Başkanlığında görev yapan isimlere ulaştırıldı.

 

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş şu ifadeleri kullandı; “AK Partimizin kuruluş yıldönümü vesilesiyle Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın önceki dönem ilçe başkanlarımıza göndermiş olduğu mektupları İl Başkan yardımcılarımız Sn. Mustafa Yavuz ve Sn. Kamil Bayramiç ile birlikte Sn. Burhan Alıcı, Sn. Bülent Temelli, Sn. Adem Demirel ve Sn. Mustafa Ersan'a teslim ettik. Rabbim AK dava şuurundan bizleri ayırmasın inşallah...”

 

İŞTE O MEKTUP… Değerli dava ve yol arkadaşım, bundan 21 yıl önce sizlerle birlikte, AK Partimizin resmi kuruluşunu tamamlayarak, milletimize hizmete ve ülkeyi yönetmeye talip olmuştuk. "Bir olduk 21 olduk" şiarıyla çıkılan bu yolda, ilk günkü heyecanla yola devam ettik. Türkiye'nin vesayetin sancılarıyla kıvrandığı, geri kalmışlığın yükünün altında ezildiği, istikrar ve güvensizlik bataklığında çırpındığı, dört bir yandan hak ve özgürlük taleplerinin yükseldiği, velhasıl tarihin en bunalımlı dönemlerinden birini yaşadığı bir süreçte üstlendiğimiz bu ağır sorumluluğun hakkını vermek için gece gündüz çalıştık. Bugün dönüp geriye baktığımızda, 20 yılda asırlık bir demokrasi ve kalkınma hamlesi gerçekleştirdiğimizi memnuniyetle müşahede ediyoruz. Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora her alanda Türkiye'nin sadece eksiklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağı atılımların da altyapısını kurduk. Şimdi bu güçlü altyapının üzerinde 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu inşa ederek, ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını yerine getirmek istiyoruz. Bunun için 2023 seçimleri kritik öneme sahiptir. Kuruluşundan beri sandıktan 15 defa birinci çıkan AK Parti'yi, 2023'te yapılacak Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinde yeniden zafere ulaştırmakta kararlıyız. İnşallah partimizin bir sonraki kuruluş yıl dönümü mutluluğunu, ülkemizi hedeflerine bir adım daha yaklaştırmış bulunmanın gururuyla, yine hep beraber yaşayacağız. AK Partimizin bir neferi olarak, 21 yıldır AK Partimize ve onun asli sahibi olan milletimize yaptığınız hizmetler için size şükranlarımı sunuyorum. Ebediyete uğurladığımız tüm yol arkadaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Sevgi ve saygılarımla.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.