Erdoğan’ın İnegöl programı şekillenmeye başlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çarşamba günkü ziyaretinde geniş güvenlik önlemleri alınacak. Ziyaret programı da şekillenmeye başlandı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
07 Eki 2019 / Pzt 18:22 |
/ 14.627 Kez Okundu
| |
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sırbistan dönüşü İnegöl'e gelecek. Erdoğan'ın Salı akşamı dönmesi halinde Bursa'da da kalabileceği konuşuluyor.

PROGRAM NETLEŞMEYE BAŞLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çarşamba günü Doğanspor sahasına helikopter ile iniş yapacak. Doğanspor'da hummalı bir çalışma yapılıyor. Doğanspor sahasından Kültür Park'a geçiş yolu yapılması planlanıyor.

BELEDİYE VE KAYMAKAMLIK ZİYARET EDİLEBİLİR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İnegöl’de 5 saat geçirmesi planlanıyor. MODEF ziyareti sonrası vatandaşlara bir konuşma gerçekleştirmesi bekleniyor. Bu programın ardından belediye yada kaymakamlık ziyareti yapması bekleniyor.
 
ÇARŞAMBA GİDENE KADAR ZİYARETÇİ ALINMAYACAK
 
Erdoğan'ın ziyaret günü fuara ziyaretçi alınmayacak. Sadece firma çalışanları stantları başında olacak. Recep Tayyip Erdoğan fuar ziyareti sonrası MODEF arkasında bir konuşma yapacak. Erdoğan'ın ayrılması sonrası ziyaretçiler tekrar fuar alanına alınacak.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Zeynep ataman / 08 Eki 2019 / Sal 09:46
Cok sacma fuar zamanı ziyaretcilere kapatılması bir zahmet sanayiyede bekleriz baskanı halkla birleşip sorunları dinlemeli bence ne o öyle recep Tayyip Erdoğan gelicek diye halka ziyaret kapatmakta ne oluyor kınıyorun yakışmadı bu davranış RECEP TAYYİP ERDOĞAN