Evde Spor Merkezi’nden iddialara cevap

İnegöl’de açılışı geciken bay ve bayanlara ayrı hizmet verecek olan Evde Spor Merkezi sahibi Volkan Doğan çıkan iddialar üzerine bir açıklama gerçekleştirdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
12 Ara 2020 / Cmt 18:09 |
/ 17.687 Kez Okundu
| |
İnegöl’de Kozluca yolu üzerinde bulunan bay ve bayanlara ayrı hizmet verecek olan Evde Spor Merkezi isimli işletme hakkında haber hattımıza birçok şikâyet geldi.


Konu üzerine irtibata geçtiğimiz Evde Spor Merkezi isimli işletme sahibi Volkan Doğan bir yazılı açıklama yaptı.

İddia edildiği gibi müşterilerini mağdur etmediklerini belirten Evde Spor Merkezi sahibi Volkan Doğan;

EKONOMİK ZORLUKLAR AÇILIŞI GECİKTİRDİ

25 yıl boyunca başta İstanbul, Bursa, Konya, Adana gibi büyük şehirlerimizde bulunan kapsamlı fitness merkezlerinde en üst düzey seviyelerde yöneticilik yaptıktan sonra edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimizle Türkiye'nin en büyük ilçesi ve ciddi bir sanayi bölgesi olan İnegol'de büyük bir spor merkezi yatırımı yapmaya karar verdik. Lakin 200 yılda bir olabilecek ciddi bir pandemi ve beraberinde getirdiği ekonomik zorluklar tesisin açılışı ile ilgili takvimimizde gecikmeye sebep oldu. Hatta bu süreçte Türkiye genelinde pek çok spor merkezi kapanırken veya kapanma eşiğine gelmişken biz tam aksine var gücümüzle yatırımımıza sahip çıktık.”

AÇILIŞIMIZ GECİKTİ

“Açılışımızın gecikmesinin üyelerimizi ve İnegöl halkını mutsuz ettiğinin farkındayız ancak bu süreçte çok kısa bir süre daha anlayış ve sabır bekliyoruz. Artık son aşamadayız ve kısa süre içinde tesisimiz faaliyetlerine başlayacaktır. Tesisimiz gerek merkezi konumu gerekse zengin faaliyet yelpazesiyle İnegöl’ümüze mutlaka ciddi bir artı değer katacaktır. Biz İnegöl’ümüzü ve halkımızı çok seviyoruz ve bu süreçte gösterdikleri anlayışları için minnettar olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Çok yakın zamanda spor ve sağlık dolu günlerde buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Saygılarımızla.” İfadelerini kullandı.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Çalışan / 12 Ara 2020 / Cmt 20:01
Önce eski çalışan larin maaşlarını ödesin herkesi mağdur bıraktı