Festivalin Gizli Kahramanları Unutulmadı

Belediye Başkanı Alper Taban, 31. Uluslararası Kültür Sanat Festivalinde görev alanlar belediye personeli, STK temsilcileri ve rehberlerle bir araya gelerek katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
27 Tem, 2018 / Cum 15:25 |
/ 4.261 Kez Okundu
| |
İnegöl Belediyesi’nin bu yıl 31’incisini düzenlediği Uluslararası Kültür Sanat Festivali, geçtiğimiz Cumartesi akşamı Pera konseri ile son buldu. 1 hafta süren festivalde yurt dışından konuklar ağırlanıp on binlerce vatandaşın akın ettiği organizasyonlara imza atılırken, festivalde emeği bulunan gizli kahramanlar da unutulmadı.

BAŞARILI BİR ORGANİZASYON OLDU
Belediye Başkanı Alper Taban, festival boyunca farklı alanlarda emek ve katkı sunan rehberler, belediye personeli, STK temsilcileri ve kültür komisyonu üyeleriyle Perşembe günü Gençlik Merkezinde bir araya geldi. Burada bir konuşma yapan Başkan Taban; “Bugün kültür sanat festivalimiz özelinde çalışan, iş yapan, emek harcayan, destek veren tüm arkadaşlarımız burada. Kültür komisyonumuz burada. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekten dolu dolu ve minimum sorunlar bir organizasyonu geride bıraktığımızı düşünüyorum. Başarılı bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. Muhakkak bu yoğunlukta bazı eksik ve aksaklıklar olabiliyor. İstek ve talepler sınırsız. Bir taraftan gelen misafirlere ev sahipliği yapıyoruz derneklerimiz ve rehberlerimiz aracılığıyla. Bir taraftan programların akışını sağlıklı yürütmeye, aksama olmadan işlemesine çalışıyoruz. İşe bunların arkasında iyi bir planlama olması gerekiyordu. Sağ olsun kültür işleri müdürlüğümüz, kültür komisyonumuz bunların planlaması noktasında hazırlık yaptılar. En küçük organizasyon bile bir sürü detayı içerisinde barındırıyor. Dışarıdan ülkelerin geldiği, içeriden bizim kendi hemşeri derneklerimizin katıldığı böylesine bir organizasyon hem riskleri içeren hem de her an bir sorunun, problemin doğabileceği bir yapıyı aslında işaret ediyor. Ama Allah’a çok şükür kazasız belasız bu süreci tamamlamış olduk. Ben emeği geçen herkese, hepinize çok teşekkür ediyorum. Gayretle, azimle çalıştınız, emek ettiniz” dedi.

Konuşmanın ardından festivale ilişkin olumlu ve olumsuz edinilen fikirler paylaşıldı. Konuk grupların düşünceleri rehberlerden dinlenirken, önümüzdeki yıllarda daha iyi organizasyonlar için istişarelerde bulunuldu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.