Fikret Bayram ‘Seçimler gider, dostluklar kalır ’

Saadet Partisi Bursa 2. Bölge 2.sıradan milletvekili adayı olan Fikret Bayram yaptığı açıklamada İnegöl’ü çok sevdiğini ifade ederek “seçimler gelir gider dostluklar kalır” dedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 May 2018 / Sal 13:34 |
/ 5.403 Kez Okundu
| |
Saadet Partisi Bursa 2. Bölge 2.sıradan milletvekili adayı olan Fikret Bayram  yaptığı açıklamada “Değerli abilerim sevgili kardeşlerim, bir yola çıktık. Sonunda ne olur bilemem ancak bildiğim bir husus var ki hepinizi seviyorum. Çok farklı fikirlerde olan dostlarım var. Bu dostlukları 50 yıllık hayatımda kendi fikirlerimi muhafaza ederek kurdum. Elbette bu arada kalbini kırdıklarım, bağrıştıklarım oldu. Kimi ile daha sonra barışma imkânı bulduk kimi bize olan kızgınlıklarından taviz vermedi. Yanlış yaptığım, günah işlediğim, yapmasaydım iyiydi dediğim şeyler oldu. Sonuçta aranızdan bir kardeşinizim. Öyle ahım şahım özelliklerim yok. “
İNEGÖL’Ü ÇOK SEVİYORUM
İnegöl’ü çok sevdiğini ifade eden Saadet Partisi 2. Bölge 2. Sıra milletvekili adayı Fikret Bayram “Fakat İnegöl’ü çok seviyorum.  İnegöl’ün sosyal yaşamını çok seviyorum. İnegöl’deki yardımlaşmayı, insan ilişkilerini çok seviyorum. Her kesimden insanla oturup sohbet edebilme imkânını seviyorum. Burada doğdum. Allah sonumuzu hayırlı etsin belki de burada öleceğim. Gönül ister ki kalan ömrümde Cenab-ı Allah’ın rızasına uygun olarak, insanların güzel dualarına vesile olacak hizmetler yapabilmek nasip olur. Bu duygularla hepinizin dualarına talibim. Seçimler gelir gider dostluklar kalır. Her halükarda arkadaş kalabilmek, dost kalabilmek, birbirimizin elini sıkıp, sarılabilmek ümidiyle.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.