Filistin'e Özgürlük İçin Balonlar Gökyüzünde

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
18 Kas 2023 / Cmt 15:36
/ 435 Kez Okundu
| |

İyilik Hareketi Derneği, İnegöl’de düzenlediği etkinlikte Filistin'deki zulme dikkat çekti. Derneğin çocuk üyeleri, 'Filistin'e özgürlük' diyerek gökyüzüne balonlar bıraktı.

İyilik Hareketi Derneği, Filistin'deki devam eden zulme dikkat çekmek amacıyla bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte, derneğin çocuk üyeleri, Filistin'deki yaşananları ve Kudüs'ün önemini öğrendi. Çocuklar, "Filistin'e özgürlük" diyerek gökyüzüne balonlar bıraktı.

Dernek tarafından yapılan açıklamada, "Filistin'deki zulüm devam ettikçe bizler de farkındalık yaratmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çocuklarımıza Filistin'deki yaşananları anlatmak ve onlara destek olmak istedik. Çocuklarımız, gökyüzüne bıraktıkları balonlarla Filistinli kardeşlerine dua ettiler. Filistin'de yaşanan bu vahşetin en kısa sürede bitmesini temenni ediyoruz" dedi.

Etkinliğe katılan çocuklar, Filistin'deki yaşananlara üzüldüklerini ve Filistinlilerin özgür olmasını istediklerini söylediler. Çocuklar, "Filistinli kardeşlerimize destek olmak için buradayız. Onların özgür olmasını istiyoruz" ifadelerini kullandılar.


 

Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.