Flaş gelişme!!! Barajda ki korkutan görüntü inceleme altında

Yerel basında yer alan Boğazköy barajındaki kirlilik tespitleri üzerine İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri harekete geçerek bölgede inceleme başlattı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
27 May 2023 / Cmt 18:10 |
/ 3.608 Kez Okundu
| |
Boğazköy Barajında vatandaşlar tarafından kaydedilen kirli görüntü üzerine İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri ve İlçe Tarım Müdürlüğü ekiplerini de bölgeye davet ederek teknik inceleme talep edildi.
 
NUMUNELER ANALİZ EDİLECEK
Bölgeye gelen Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleri barajdan numune alarak inceleme başlattı. Bölgede incelemeler gün boyu devem ederken, alınan numuneler ise TÜBİTAK tarafından analiz edilecektir. Araştırmalar sonuçlandığında kamuoyuna bilgilendirmeler yapılacaktır.

BOĞAZKÖY BARAJINDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ BAŞLIKLI HABERİ OKU

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Sedat Aras / 28 May 2023 / Paz 10:54
Şimdi suçluyu bulacaklar çobanların üzerine atacaklar.,?????? tabiii maçaları yiyorsa bi fabrikaya büyük ceza kesemeyecekler ufak göstermelik ceza kesecekler., ve sonra o ceza kesmeye maçası yemeyen dangalaklar., pazardan aldıkları yenişehir ovasının domates biber vs lerini yiyecekler inşaallah yerken bi yerleriniz kızarır da neden diye sormak için dr gidersiniz