Hacı Sevim Kampüsü’ne ücretsiz taşıma yapılmayacak

Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü’ndeki öğrenciler taşımalı eğitim kapsamından çıkartıldı. Öğrenciler bu sene ücretsiz taşınmayacak.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
07 Ağu 2019 / Çar 11:49 |
/ 8.674 Kez Okundu
| |
İnegöl´de faaliyet gösteren Starwood Orman ürünleri fabrikası sahibi sanayici Mehmet Yıldız tarafından yaptırılarak milli eğitime bağışlanan, açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsüne şehir merkezinden öğrenciler bakanlık oluru ile ücretsiz olarak kampüse taşınıyordu.

ÖĞRENCİLER ÜCRETSİZ TAŞINMAYACAK

Açılan dava sonrası, mahkemenin yürütmeyi durdurma kararı verdi. Alınan karar ile Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü’ndeki öğrenciler, taşımalı eğitim kapsamından çıkartıldı. Alınan karar ile bu sene öğrenciler ücretsiz olarak taşınmayacak.

ÜCRETSİZ ÖĞLEN YEMEĞİ DE KALKTI

Hacı Sevim Yıldız Kampüsü’ndeki öğrencilerin taşımalı eğitim kapsamı dışında kalmasından dolayı ücretsiz öğle yemeği hizmeti de verilemeyecek.
Öte yandan ilçe milli eğitim müdürlüğü yetkilileri ise Hacı Sevim Mesleki Eğitim Kampüsü’nün tekrar taşımalı eğitime dahil edilmesi için uğraştıkları öğrenildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.