Hakan İnkaya adaylığını açıkladı

İnegöl Bakkallar Odası Başkanı Hakan İnkaya, oda seçimi için başkan adaylığını açıkladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
06 Oca 2022 / Per 14:15 | Son Güncelleme: 06 Oca 2022 / Per 14:17
/ 3.218 Kez Okundu
| |
Esnaf odalarında seçim maratonu başladı.  Seçim maratonu ile birlikte başkan adayları adaylıklarını açıklamaya başladı.
İnegöl Bakkallar Odası’nda mevcut başkan Hakan İnkaya bugün düzenlediği basın toplantısı ile başkan adaylığını açıkladı.

ÜYELERİMİZ SEÇİME KATILSIN
“ Tüm üyelerimizin seçime katılmalarını istiyoruz. 4 yıllık için tekrar göreve talip olduk yönetim kurulumuz ile birlikte. Bu dönemde rakiplerimiz var çok fazla medyaya çıkmamaya çalıştık. Bize sabretmek düştü, onlara biraz abilik yapmak zorundayız. Yarın öbürgün yüz yüze bakacağız. Ama bir olay vardı ki çok nahoş bir olaydı. Bunu da savcılığa suç duyurusunda bulunduk.”

ESNAFIMIZIN YANINDA OLDUK
“Ekonomik kriz ve pandemi sürüce ile zor bir dönem geçirdik. Pandemi sürecinde çok yorulduk. Pandemi sürecinde esnafımızın yanında olduk ve yardımcı olduk.”

20 BİNE YAKIN MASKE ÜRETTİK
“Pandemi sürecinde maske bulunamaz iken biz maske üreterek üyelerimize verdik. Bu işi İnegöl’de bir İnegöl Belediyesi birde Bakkallar Odası gerçekleştirdi. 20 bine yakın maske ürettik. Maskelerin para ile bulunmadığı dönemde yaptık bunları. Bundan sonraki süreçte daha güzel şeyler yapmak istiyoruz.”

DERDİ OLAN HERKESİ DİNLEDİK ÇÖZÜM ARADIK
“Rakiplerimiz olabilirliği güç olan şeyleri ifade ediyor, bunlarda herhâlde vaatten öteye gitmeyecek. Böyle bir şeyin gerçekleştirilebilecek bir durumu olsaydı zaten bizler bunları gerçekleştirirdik. Derdi olan herkesin derdini dinledik ve çözüm aradık. Bu süreçte yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte sahadaydık. Odamızdan kimse rahatsız değil. Oda ile alakalı kimse bir söylemde bulunmadı.”

KLASİK METODLARDA DENEMELER OLDU
“Yeni dönemde dijital platformlar ön plana çıkacak. Bundan önceki klasik metotlarda birçok denemeler oldu. Üzüntülü sonuçlar oldu. Maalesef insanların paraları kayboldu.”

DİJİTAL PLATFORM KURACAĞIZ
“Dijital platformda herkes alıcı ve satıcı olduğu bir durum. Bunu bakanlığa ileteceğiz görüşmek için çalışıyoruz. Herkes e-devleti ile buraya giriş yapacak, suiistimallere imkân vermemek için. Burada kimsenin artı sermayaye ihtiyacı olmayacak. Bu saatten sonra bunun Türkiye gündemine oturacağını düşünüyoruz. Geçmişte bunun tecrübelerini yaşadık.  Bunu bakanlık yönetmesi lazım bizler ucuza mal elde edeceğiz aradaki toptancılar aradan çıkacak.”

İSİM VERMEK İSTEMİYORUM
Savcılığa verdiği isim ile alakalı bilgi vermek istemediğini belirten İnkaya “O süreç başlatıldı, isimde vermek istemiyorum nahoş bir söylem olduğu içinde buradan paylaşmak istemiyorum.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.