Hakan İnkaya’dan başkan Aktaş’a teşekkür

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayına özel devreye aldığı sosyal destek paketi, ihtiyaç sahiplerine nefes, pandemi nedeniyle zor günler geçiren mahalle bakkallarına ise can suyu oldu. Projeden dolayı İnegöl Bakkallar Odası Başkanı Hakan İnkaya, Bursa Büyükşehir Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
11 May 2021 / Sal 15:32 | Son Güncelleme: 11 May 2021 / Sal 15:34
/ 6.942 Kez Okundu
| |
 “Kart16 Ramazan Sosyal Destek Çeki” uygulaması için Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a teşekkür eden İnegöl Bakkallar Odası Başkanı Hakan İnkaya, “Kart16 Ramazan Sosyal Destek Çeki” uygulamasının esnaflara moral verdiğini söyledi.

Başkan İnkaya, “Pandemi döneminde bakkal esnafımıza bir destekte Bursa Büyükşehir Belediyesinden geldi.Büyükşehir Belediyesi sosyal yardımlarını tüm Bursa'da olduğu gibi İnegöl'de de mahalle bakkalları üzeriden dağıtma uygulamasını hayata geçirdi. Uygulama esnafımıza destek ve moral oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Bey'e ve ekibine teşekkür ediyorum. ” diye konuştu.

İnegöl'de 25 yıldır bakkal dükkanı işleten  Faruk Özçömlekçi ise "Destek çeklerini alan vatandaşlar gelip alışverişini yapıyor. Zorlu bir süreçten geçen bakkal esnafı için güzel bir proje. Emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.


Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.