Hakan Özdemir adaylığını açıklayacağı tarih belli oldu

İYİ Parti’den İnegöl Belediye Başkan Adayı olması beklenen Hakan Özdemir Çarşamba günü resmi açıklama yapacak.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
28 Oca 2019 / Pzt 19:02 |
/ 26.014 Kez Okundu
| |
İnegöl’de adı sürekli İYİ Parti’nin adaylığı için geçen adaylığı ile alakalı resmi bir açıklama yapmayan Hakan Özdemir resmi açıklama yapacağı tarih belli oldu.

İnegöl Genç İş Adamları Derneği Başkanı Hakan Özdemir 30 Ocak 2019 Çarşamba günü saat 19.00’da İYİ Parti İnegöl İlçe Başkanlığında adaylık sürecini başlatacak. Burada İYİ Parti İlçe Başkanlığı tarafından Hakan Özdemir’in İYİ Parti İnegöl Belediye Başkan adayı olarak tanıtılacak.

CHP ADAY ÇIKARTMAYACAK

Öte yandan dün Millet İttifak’ından yapılan açıklamada CHP İnegöl’den belediye başkanı çıkartmayacağı duyurulmuştu.

HAKAN ÖZDEMİR KİMDİR?

16.09.1972 yılında Almanya' da doğan Hakan Özdemir ilkokulu İnegöl Hayriye Köyünde, Ortaokulu İstanbul Pendik’te, Liseyi İnegöl Lisesinde okudu. 1988 yılında ‘’Özdemir Pres’’ olarak başlayan iş hayatına, 2005 yılı itibariyle ‘’Kapı Dünyası’’ markasıyla Daire iç kapıları ve Dekorasyona yönelik mobilya üretimiyle devam etmektedir. Özdemir aynı zamanda, ICS Estetik Güzellik Merkezi ve Mia A.Ş Dış Ticaret Şirketinin kurucu ortağıdır.
 
Şuanda İGİAD-İnegöl Genç İş Adamları Derneği Başkanlığının yanı sıra TÜGİK Yönetim Kurulu üyeliği, MARSİFED-Marmara ve İç Anadolu Sanayici İş Adamları Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcılığı, İMOS dernek üyeliği İnşaat Müteahhitleri ve Sanayici İş Adamları Derneği Üyeliği görevlerini aktif olarak devam etmektedir. Hakan Özdemir evli ve üç çocuk babasıdır.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.