Hamidiye Mahallesi Otoparkına Kavuştu

İnegöl Belediyesi, Hamidiye Mahallesi Şentürk Sokak’ta 1128 m2 alan üzerinde projelendirilen 18 araç kapasiteli otoparkı hizmete açtı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
02 Mar 2016 / Çar 21:35 |
/ 635 Kez Okundu
| |

Otopark alanında incelemelerde bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu;  “Kent görsellerine ve estetiğine önem veren bir belediye olarak özellikle son yıllarda gerçekleştirdiğimiz projelerle şehrimizi yeniliyor ve şehrimize vizyon katıyoruz. Şehrimizdeki trafik ve araç sirkülâsyonunu rahatlatacak projeler geliştirerek şehre nefes aldıracak uygulamaları bir bir hayata geçiriyoruz. Özellikle ara sokaklarda gerçekleştirdiğimiz mahalle otoparkı uygulamalarımız bu hedef doğrultusunda hayata geçirdiğimiz projelerimizin en güzel örneklerindendir. Daha yaşanabilir bir İnegöl hedefiyle çıktığımız bu yolda gerçekleştirdiğimiz her yeni proje bu yolda bizi hedefimize bir adım daha yaklaştırıyor” dedi.

 

 18 ARAÇLIK OTOPARK

Bugün de Hamidiye Mahallesi Şentürk Sokakta bulunan otopark alanı uygulamamızın açılışını yapmak üzere buradayız” diyen Kansu; “1128 malan üzerinde projelendirilen 18 araç kapasiteli otopark alanımızda sert zemin ve yeşil alan olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Yeşil alan dışında kalan bölge de sert zemin uygulaması için kırmızı, beyaz, gri ve siyah renkli taş uygulaması yapılmıştır. Zemin kaplamasında kullanılan döşeme taşları ile desen çalışması uygulanmıştır. Bu kentsel düzenleme çalışmasının belediyemize maliyeti yaklaşık olarak 65 bin TL’dir. Çalışmanın mahalle sakinlerimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ederim” diyerek açıklamalarını tamamladı.

 Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.