Hasan Eroğlu’dan Alper Taban’a halk ekmek soruları

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Hasan Eroğlu’dan Alper Taban’a halk ekmek soruları
#İnegöl | Haber Merkezi
16 Mar 2024 / Cmt 17:03
/ 2.657 Kez Okundu
| |

Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkanı Adayı Hasan Eroğlu, halk ekmek fabrikasının satışı ile alakalı sorular sorduğunu bu sorulara cevap gelmediğini belirterek soruları tekrar sordu.

Saadet Partisi ve Demokrat Parti’nin ortak adayı Hasan EROĞLU saha çalışmalarına devam ediyor. Teravih namazını Alanyurt Yeni Camiide kılan Eroğlu akabinde Alanyurt bölgesinde ziyaretlerde bulundu. Mahalle ziyaretinde esnaf, kahvehane ve dernekleri ziyaret eden Eroğlu, ekibiyle birlikte seçmenlerden destek istedi. Yapılan ziyaretlerde konuşan Eroğlu Alper TABAN’a yönelik halk ekmek fabrikası iddialarını tekrarladı.

SORDUK, CEVAP YOK, KARAR HALA AÇIKLANMADI
Geçtiğimiz günlerde Halk Ekmek Fabrikasının yeni belediye sarayının yapımı için satıldığını ve encümen satış kararının gizlendiğini iddia eden Eroğlu, Alper TABAN’a yeniden soru yöneltti. Eroğlu “Kıymetli Alanyurtlular, geçen günlerde Halk ekmek fabrikasının satışıyla ilgili Alper TABAN beye sorular yönelttim. Maalesef şu ana kadar gelen bir yanıt yok. Kendi anketlerdeki sonuçları ve Saadet Partisinin yükselişini görünce bizleri yok sayarak üzerini örtme hesabı yapıyorlar. Ama buna müsaade etmeyeceğimizi bilsinler. Bu konu açıklığa kavuşmadan bu işin peşini bırakmayacağız. Şimdi tekrar aynı soruları soruyorum:

“Sayın başkan, Bu Halk ekmek fabrikasını hangi ihale ve usulle sattınız?
Sattığınız firma ile şu an yeni belediye sarayınızı yapan firma aynı mı?
Bu firma satış bedelini belediye sarayınızın masrafına mı saydı?
O saraya bugüne kadar kaç para harcadınız?”

Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Şartmı dorusu bu / 17 Mar 2024 / Paz 10:49
Dorusu neden satıldı ekmek 10 lıra değil 5 lıraya alla bılırdık o