Hikmet Şahin’in öğrencileri Bursa için çalışıyorlar

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, belediye başkanları ile toplantıda buluşarak, Bursa için çalışmaları ve üretilen projeleri masaya yatırdı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Kas 2017 / Per 14:46 |
/ 12.361 Kez Okundu
| |

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, belediye başkanları ile toplantıda buluşarak, Bursa için çalışmaları ve üretilen projeleri masaya yatırdı.


AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Yerel Yönetimler Başkanı Bülent Temelli ve belediye başkanlarının katıldığı toplantıda çalışmalar konuşuldu.

Doburca Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda Başkan Salman, belediye başkanlarının çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Toplantıda yeni dönemde hayata geçirilecek projeler ve çalışmalar karara bağlandı.


Burada konuşan Başkan Salman, “Halkımız bize güveniyor ve en iyi hizmetlerin AK Partili kadrolar tarafından verileceğini biliyor. Bizler de bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılarımız ve çeşitli vesilelerle buluştuğumuz halkımızdan aldığımız görüşler, bu yolda önümüzü aydınlatıyor. İnşallah Bursa'nın ve Bursa Halkı’nın öncelikleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bunun için kollarımızı sıvadık ve vakit geçirmeden çalışmalarımıza başladık. İnşallah Bursa Halkı’nın güveninden aldığımız güç ve destekle Bursa’ya hak ettiği hizmetleri vermeye devam edeceğiz” dedi.

DİKKATLERDEN KAÇMADI

Öte yandan fotoğrafta masanın başında yer alan 3 isminde İnegöllü olması dikkatlerden kaçmadı.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.