Hollywood yıldızı İnegöl’e geliyor

26-28 Nisan tarihleri arasında İnegöl’de düzenlenecek olan İpekyolu Fashion Week’te Hollywood yıldızı Sarah Butler’ın yanı sıra Çağla Şıkel, Tülin Şahin ve Wilma Elles gibi ünlü isimler podyuma çıkacak.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Mar 2018 / Cum 12:13 |
/ 9.699 Kez Okundu
| |

26-27-28 Nisan tarihlerinde dünyamoda severlerini İnegöl’de ağırlayacak olan İpekyolu FashionWeek’inproje sahibi Kayihan Group, defilede yer alacak ünlü moda tasarımcıları ile birlikte İnegöl Morrian Hotel’de düzenlenen toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

 

İnegöl’de basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ve merak edilenleri cevaplayan Kayihan Group Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kırnak etkinliğe ilişkin; “Sayın Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu İpekyolu akımından feyz ve güç alarak çıktığımız bu yolda; Söz konusu moda haftasında, tasarımcı ve firmaların ürünlerini, en yüksek kalitede defile sunumu ve görsel medya ile uluslararası alanda tanıtacağız. Ünlü uluslararası tasarımcı ve markalarına; uluslararası alanda, 26 ülkede dönüşümlü olarak ticari pazar imkânı yaratıp, tarihi İpekyolu’nun geçmişte olduğu gibi günümüzde de kalıcı ve sürdürülebilir bir ticaret yolu olmasını sağlamak istiyoruz.

 

Bu ticari yolculuğun başlangıç noktası olarak konumlandırdığımız İpekyolu Fashion Week’te görsel moda showlarının ötesinde, dünyanın farklı ülkelerinden gelecek önemli alıcılar ile hazır giyim, tekstil, ev tekstili ve mobilya sektörlerinden firma ve markalarımızı buluşturacağımız sektörel B2B faaliyetleri gerçekleştireceğiz.

 

Böylece, profesyonel ekiplerle hazırlanacak olan defileler ile dünya pazarına sunulacak olan tasarımlar sayesinde, hem katılan tasarımcı ve markalar, hem de İpekyolu Fashion Week olarak uluslararası alanda ticari kazanç elde edilmesini hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Daha önce eşi benzeri görülmemiş bir görsel şova imza atacak olan İpekyolu Fashion Week’de, birbirinden ünlü moda tasarımcılarının defileleri, birbirinden ünlü modellerin sahne şovu ile birleşerek İnegöl’de moda rüzgârı estirecek.

 

HOLLYWOOD YILDIZI İNEGÖL’E GELECEK

İpekyolu Fashion Week'in İnegöllülere büyük sürprizi ise Hollywood yıldızı Sarah Butler olacak. İpekyolu Fashion Week'in final defilesinde podyuma çıkacak olan 33 yaşındaki yıldıza Çağla Şikel, Tülin Şahin ve Wilma Elles de eşlik edecek. İnegöl'ün adını moda dünyasında da duyurma iddiasındaki organizasyon, ilçede şimdiden merakla beklenmeye başlandı.      

 Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.